Testuj 14 dni bezpłatnie

Pobierz ebooki za darmo już teraz – zamów testowe wydanie magazynu!


Sięgnij po 24-stronicowy specjalistyczny magazyn „Aktualności BHP”


„Koronawirus a BHP”, „Postępowanie powypadkowe w czasie epidemii”, „Home office w czasie epidemii koronawirusa” po złożeniu zamówienia.


Bezpłatne ebooki do pobrania

Pobierz bezpłatnie

chcę otrzymać testowy egzemplarz najnowszego numeru „Aktualności bhp”. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym mam 14 dni na zapoznanie się z nim.


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza "Aktualności bhp" poniesie wydawca.

TAK,

                  że jeśli zdecyduję się na otrzymywanie 

płatnych numerów, to nie muszę z nikim się kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będę otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres.

Rozumiem,

Warunki prenumeraty

wydań papierowych

Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie kolejnych wydań, otrzymasz fakturę VAT, obejmującą 9 numerów zwykłych oraz 3 numery specjalne „Aktualności bhp”. Cena jednego numeru wynosi 41,90 zł netto (45,25 zł brutto), łączne koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty – 89,10 zł netto (96,23 zł brutto). Przedłużenie prenumeraty na kolejny okres nie wymaga odrębnego zamówienia i następuje automatycznie. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 591,90 zł netto (639,26 zł brutto).


Gdybyś jednak z jakiś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj żeby w ciągu 14 dni testu, zgłosić do nas rezygnację. Wówczas nie wyślemy kolejnego płatnego już numeru. Bezpłatny numer czasopisma, który otrzymałeś na próbę możesz zatrzymać bez względu na podjętą decyzję.

W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.

Sprawdź, co otrzymujesz dodatkowo jako prenumerator:

Serwis

e-mailowy

Pytanie do eksperta

Raz w tygodniu otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

W razie wątpliwości możesz zadać pytanie redakcji emailem. Odpowiedzi udzielamy po konsultacji z ekspertem na łamach magazynu i wysyłamy na adres e-mail.

Zamów teraz

Dodatki specjalne

Bezpłatne, 4-stronnicowe dodatki: „Substancje niebezpieczne bhp” i "Normy BHP" , wysyłane co drugi numer regularny.

WYJĄTKOWY PREZENT!

Po złożeniu zamówienia otrzymasz PREZENTY:


3 bezpłatne ebooki związane z koronawirusem:

  • „Koronawirus a BHP”,
  • „Postępowanie powypadkowe w czasie epidemii”,
  • „Home office w czasie epidemii koronawirusa”

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk "Zamawiam"