Pierwszy wiesz o skutkach podatkowych płynących z wydanego wyroku i interpretacji

  • Zdobądź niepodważalne argumenty w razie kontroli skarbowej.
  • Bądź pewien, że prawidłowo interpretujesz przepisy, zgodnie z aktualną linią orzeczniczą i najnowszymi wyjaśnieniami ministra finansów.
  • Zyskaj wsparcie najlepszych ekspertów, którzy przedstawiają skutki podatkowe wydanych wyroków i interpretacji.
Poznaj najważniejsze orzeczenia i interpretacje podatkowe. Sprawdź wynikające z nich konsekwencje

Sięgnij po publikację „Orzecznictwo i Interpretacje Podatkowe”, w którym zbieramy oraz komentujemy najważniejsze i najnowsze orzeczenia sądów. Dowiesz się na czas o ważnych wyrokach NSA, WSA, Trybunału Konstytucyjnego oraz Trybunału Sprawiedliwości UE.

Tylko u nas eksperci w przystępny sposób wyjaśniają praktyczne aspekty wydanego orzeczenia. Piszą dla nas doradcy podatkowi i prawnicy, którzy reprezentują podatników w danej sprawie, dzięki czemu jako pierwsi informujemy o skutkach podatkowych płynących z wydanego wyroku.


Korzystaj z licznych usług dodatkowych
  • Wszystkie wydania w wersji elektronicznej na stronie oficynafk.pl;
  • Telefoniczny dyżur eksperta w każdą środę;
  • Bezpłatne, e-mailowe konsultacje indywidualne z ekspertami;
  • Materiał „na życzenie” – potrzebujesz komentarza do wyroku lub interpretacji? Napisz do nas! Nasi eksperci przygotują komentarz specjalnie dla Ciebie.

ZAMÓW BEZPŁATNY EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ I KORZYSTAJ ZE WSZYSTKICH USŁUG


Zamawiając BEZPŁATNY egzemplarz otrzymasz w prezencie Informator Podatkowy. Jeśli zdecydujesz się zostać z nami na dłużej, w podziękowaniu za zamówienie prenumeraty otrzymasz książkę „Najważniejsze Orzeczenia i interpretacje 2017 r. z komentarzem ekspertów”.

  • Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że miesięcznik pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie – po prostu poinformuj nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty. Bez żadnych pytań, natychmiast ją anulujemy.
  • Wraz z bezpłatnym numerem testowym otrzymujesz „Informator Podatkowy”.
  • Przez cały okres prenumeraty możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich usług dodatkowych.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.


Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty, poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany, nie musisz nas o tym informować.


Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy bezpłatny egzemplarz publikacji „Orzecznictwo i Interpretacje Podatkowe”.


Otrzymuję:

Pierwszy, bezpłatny numer czasopisma „Orzecznictwo i Interpretacje Podatkowe” wraz z Informatorem Podatkowym i mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie kwartalnej.


Dalsze kroki:

Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – za miesiąc otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za cały kwartał. Koszt jednego egzemplarza w prenumeracie wynosi jedynie 39,90 zł netto. Faktura obejmuje 3 wydania publikacji, jedno wydanie specjalne oraz jednorazowe koszty pakowania i wysyłki w kwocie 29,70 zł netto (31,19 zł brutto).Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty kwartalnej lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem (półroczny bądź roczny), skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl