Strefa Logopedy

nowoczesny poradnik skutecznej terapii logopedycznej

Zamów teraz bezpłatnie »

60-stronicowe czasopismo z kartami pracy/kartami ćwiczeń do terapii - w każdym numerze kompleksowo omawiamy jeden temat!

Zamów teraz bezpłatnie »

unikatowe, wygodne do użycia i atrakcyjne graficznie materiały – gry, historyjki obrazkowe, scenariusze i karty pracy, dopasowane do poziomu intelektualnego dziecka z różnymi zaburzeniami. To niezbędna pomoc w prowadzeniu diagnozy i terapii logopedycznej, która ułatwi Ci nawiązywać pozytywne relacje z pacjentem i zaangażować rodziców.

W jednym miejscu znajdziesz:

numer przeznaczony jest dla specjalistów pracujących z dziećmi w wieku 6-12 lat.Materiały logopedyczne, które mogą posłużyć jako praca domowa rodzica z dzieckiem!


Pamiętaj numer dostępny jest również na stronie www : strefalogopedy.pl w wersji elektronicznej. Bez wychodzenia z domu, możesz sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wydanie czasopisma „Strefa Logopedy” w całości poświęcone jest głosce szeregu dentalizowanego – [ś] .W części teoretycznej informacje, będą pomocne w poszerzaniu i usystematyzowaniu wiedzy, ćwiczenia zaś okażą się atrakcyjnym uzupełnieniem warsztatu.


Publikacja zawiera uporządkowane w przemyślany sposób liczne karty pracy, grafikę z cechami omawianej głoski, atrakcyjną grę planszową, komiks oraz nowość – odpowiedź na potrzeby praktycznej porady, Pytania od Czytelnika.

Dodatkowo, Czytelnik znajdzie materiały dydaktyczne, które będą pomocne w pracy terapeutycznej nad utrwaleniem wymowy głoski [ś] na stronie strefalogopedy.pl.


Z treści numeru dowiesz się m.in.:

jakie cechy artykulacyjne głoski [ś] wyróżniają badacze,

jak rozumieć zróżnicowanie w pisowni ś oraz si,

jakie są przyczyny zaburzeń artykulacji głoski [ś],jakie są możliwe formy deformacji wymowy omawianej głoski,jak zaplanować postępowanie terapeutyczne,

jakie ćwiczenia warto wykonywać na etapie przygotowania do wywołania [ś],

jakie są metody wywoływania głoski [ś].Korzyści dla stałych Czytelników:

E-mailowa

poradnia

indywidualne konsultacja z doświadczonym logopedą

Serwis
e-letterowy

nowości w formie felietonów, które pomogą Ci w prowadzeniu skutecznej terapii logopedycznej, nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach

Zaproszenia

na certyfikowane webinaria

Atrakcyjne graficzne materiały

karty pracy, gry logopedyczne, historyjki obrazkowe w formie komiksu

E-szkolenie

oprócz wiedzy merytorycznej otrzymasz imienny certyfikat

Video Blog

z dobrymi praktykami

Poznaj czasopismo „Strefa Logopedy”

Gwarantujemy, że publikacja jest niezwykle wartościową pomocą w prowadzeniu terapii logopedycznej!

Zamawiam numer na próbę ze stroną produktową

Zamów teraz bezpłatnie »
  • Aktualny numer „Strefa Logopedy”
  • Serwis e-letterowy – w formie felietonów, które pomogą Ci w prowadzeniu skutecznej terapii logopedycznej, nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach
  • Zaproszenia na certyfikowane webinaria
  • 14 dni darmowego dostępu do strony strefalogopedy.pl – zawierającej bazę kart pracy, gry logopedyczne, e-szkolenia
  • 14 dni E- mailowej poradni – indywidualne konsultacje z doświadczonym logopedą

Wybrany pakiet: Prenumerata kwartalna

  • 9,90 zł netto (12,18 zł brutto) na pierwszy 14-dniowy dostęp testowy *
  • 195 zł netto (239,85 zł brutto) za kwartał

* Abonament zostanie automatycznie przedłużony. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z abonamentu zgodnie z warunkami rezygnacji zawartymi w regulaminie portalu.

Wybrany pakiet: Prenumerata półroczna

  • 9,90 zł netto (12,18 zł brutto) na pierwszy 14-dniowy dostęp testowy *
  • 330 zł netto (405,90 zł brutto) za pół roku

* Abonament zostanie automatycznie przedłużony. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z abonamentu zgodnie z warunkami rezygnacji zawartymi w regulaminie portalu.

Wraz z fakturą otrzymasz:

Ebook logopedyczny

„Organizacja pracy Logopedy w przedszkolu i szkole”

Czytelniku,

Wypełnij formularz i odbierz swój pierwszy bezpłatny numer razem z ebookiem logopedycznym. Zamówienie 1-szego numeru jest bezpłatne, dostawa realizowana jest na koszt Wydawnictwa. Czytelniku, pamiętaj, że w ciągu 14 dni od otrzymania publikacji – masz prawo zrezygnować bez żadnych konsekwencji i opłat z dalszej prenumeraty .


Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny numer czasopisma „Strefa Logopedy”.


Warunki współpracy


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Niezależnie od podjętej decyzji numer zapoznawczy należy do Ciebie! Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów magazynu– cena jednego numeru wynosi 56 zł netto, koszty pakowania i wysyłki pokrywa Wydawnictwo. Łączna wartość zamówienia wynosi 336 zł netto (362,88 zł brutto).


Prezent dla Stałych Czytelników:

Ebook logopedyczny – „Organizacja pracy Logopedy w przedszkolu i szkole”


Rezygnacja z prenumeraty

W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta, a kolejna faktura nie będzie już wystawiona i nie otrzymasz żadnych przesyłek.


Zapraszamy do lektury!