Sprawdź ofertę

transport-expert@wip.pl

Tacho Analiza ONLINE


Sprawdź poprawność zapisów czasu pracy kierowców przed kontrolą ITD

ZAMÓW OFERTĘ »

Prawie 50% zarządzających

transportem uważa, że skomplikowane regulacje prawne dotyczące rozliczania czasu pracy są dużym utrudnieniem w ich pracy*

jak dużym zagrożeniem są dla nich wysokie kary finansowe związane z kontrolami drogowymi, celnymi oraz inspekcji pracy

Połowa firm* dostrzega,

że kontrole na terenie Polski są zbyt częste. w podobnym stopniu obawy budzą rygorystyczne kary nakładane za naruszenia w UE

1/3 firm* uważa

TACHO Analiza Online

Nie pozwól, by choćby jeden drobny błąd kierowcy lub rozliczającego czas pracy, naraził Cię na wysokie kary i ryzyko utraty dobrej reputacji. Sprawdź ONLINE poprawność zapisów czasu pracy swoich kierowców przed kontrolą ITD w firmie – to pozwoli wykryć wszelkie nieprawidłowości a także pomóc pracownikom prowadzącym ewidencję uniknąć błędów w przyszłości.


Do Twojej dyspozycji będą eksperci portalu Transport-Expert.pl – byli inspektorzy ITD., a także prawnicy z kancelarii transportowych.

 • Pewność i bezpieczeństwo Twoich rozliczeń
 • Komfortowe przygotowanie się do kontroli i uniknięcie kar podczas zatrzymania pojazdu na drodze
 • Eliminacja błędów pracowników i wykrycie ewentualnej patologii wśród kierowców

Jak możemy Ci pomóc?

Inspekcja Transportu Drogowego może kontrolować firmę transportową w jej siedzibie. W takim przypadku kontroli podlega dokumentacja czasu pracy kierowców nie z 28 dni wstecz (jak w przypadku kontroli na drodze), ale z ostatnich 12 miesięcy. Do takiej kontroli warto się więc solidnie przygotować. Lepiej nie odmawiać jej przeprowadzenia, gdyż kara wyniesie wówczas 12 tys. zł i stanowi to bardzo poważne naruszenie (wg załącznika nr 3 do ustawy o transporcie drogowym).


Dlatego przed kontrolą skorzystaj z pomocy naszych ekspertów ONLINE – sprawdzą dane z tachografów, uchronią przed karami i pozwolą Ci uniknąć wszczęcia procedury utraty dobrej reputacji. Wystarczy, że prześlesz do nas pliki!

Usługę „TACHO analiza Online” realizujemy w 3 wersjach

Kontrola wykresówek

Weryfikacja poprawności zapisów, w tym - prawidłowość zapisów, ciągłości zapisów - zapisy automatyczne i wykresy ręczne (co jest bardzo ważne z punktu widzenia potencjalnej kontroli oraz nowych wysokich kar za braki udokumentowanych okresów), weryfikacja świadectw działalności w odniesieniu do wszystkich aspektów z tym związanych (sposób wypełniania, zachowanie ciągłości z wykresówkami itd.), prawidłowej obsługi tachografu, wypełniania wykresówek, błędów kierowcy, oraz analizy czasu pracy kierowcy, raporty nieprawidłowości w tym raport naruszeń ITD.

Weryfikacja poprawności zapisów, w tym - prawidłowość zapisów, ciągłości zapisów - zapisy automatyczne i wpisy ręczne weryfikacja świadectw działalności w odniesieniu do wszystkich aspektów z tym związanych (sposób wypełniania, zachowanie ciągłości z danymi cyfrowymi itd.), prawidłowej obsługi tachografu, błędów kierowcy, oraz analizy czasu pracy kierowcy, raporty nieprawidłowości w tym raport naruszeń ITD

Kontrola danych cyfrowych

Dane cyfrowe i wykresówki.

Kontrola w systemie mieszanym

Zapytaj o usługę TACHO analiza ONLINE – prześlij zapytanie na transport-expert@wip.pl

Odbierz kod rabatowy 5% na realizację usługi

Zostaw numer telefonu, odbierz kod uprawniający do zniżki i e-poradnik „Kontrole ZUS i PIP w firmie transportowej” »


Czy znasz nasze pozostałe usługi dla przewoźników?

Pakiet materiałów szkoleniowych „Nowy kierowca

Zatrudniasz kierowców i przygotowujesz ich do pracy? Wiemy, jak dużo czasu trzeba na to poświęcić, by uniknąć kosztownych błędów kierowcy w przyszłości. Dlatego wykorzystaj nasz gotowy zestaw materiałów szkoleniowych, które wręczysz kierowcy i wykorzystasz do przeprowadzenia szkolenia z przepisów. Przekonaj się, że przepisy prawne mogą być podane w prosty i czytelny sposób!Korzyści dla Twojej firmy:

Obawiasz się kontroli, lub masz za sobą niemiłe, związane z nią doświadczenia? Kontrola ITD na drodze to codzienność firm transportowych, a PIP co jakiś czas zapowiada wzmożone kontrole wśród firm zajmujących się transportem drogowym. Jeśli chcesz poczuć się bezpieczniej i upewnić się o prawidłowości swojego postępowania – zapytaj o ofertę Audytu przedkontrolnego.Korzyści dla Twojej firmy:

Audyt przed kontrolą ITD lub PIP

Jesteś właścicielem firmy transportowej lub organizujesz pracę kierowców, nadzorujesz ich i rozliczasz? Musisz być na bieżąco ze zmianami w prawie lub chcesz wyjaśnić wątpliwości wynikające ze zmienionych przepisów? Sprawdź naszą ofertę szkoleń dedykowanych branży transportowej. W trakcie praktycznych warsztatów omówimy najnowsze zmiany i najciekawsze interpretacje, przedstawimy przykłady rozwiązań innych firm z branży transportowej, podpowiemy jak zabezpieczyć się przed ryzykiem kary.Korzyści dla Twojej firmy:

Szkolenie dla pracowników Twojej firmy

 • Znaczna oszczędność czasu przy wdrażaniu nowych kierowców do pracy
 • Obniżenie do minimum ryzyka błędów popełnianych przez kierowców
 • Uniknięcie kar nakładanych przez ITD na przewoźnika
 • Obniżenie kosztów pracowniczych
 • Przygotowanie się do kontroli PIP lub ZUS
 • Uniknięcie kosztów ewentualnych postępowań
 • Uniknięcie błędów związanych z brakiem odpowiedniej wiedzy lub błędną interpretacją przepisów
 • Przygotowanie się do najnowszych wymagań kontrolerów w zakresie kontroli
 • Możliwość rozwiązania i skonsultowania własnych problemów w ramach indywidualnych konsultacji z prowadzącym szkolenie
Kup pakiet w Fabryce Wiedzy »
Sprawdź szczegóły »
Zapytaj o ofertę kboron@wip.pl »

Wiedza i Praktyka, wydawca portalu Trasport-Expert.pl, jest jednym z największych dostawców informacji fachowej w Polsce. Od 1997 roku dostarczamy informacje niezbędne w codziennej pracy różnym grupom zawodowym.


Podpowiadamy naszym Klientom, na co zwrócić uwagę, jak uniknąć konsekwencji błędnych decyzji. Piszemy dla profesjonalistów, dlatego szczególną wagę przykładamy do jakości i rzetelności przekazywanych informacji.


Wiemy, że na naszych poradach i interpretacjach przepisów opierają się pracownicy w wielu firmach. Nasze serwisy wspierają specjalistów i menedżerów w firmach i instytucjach w ich w rozwoju osobistym i zawodowym.

Zaufało nam już tysiące klientów z branży transportu drogowego

Newsletter przesłany przez: Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A,03-918 Warszawa, tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawyw Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.

Nr rejestrowy BDO: 000008579