12 sekretów udanego seksu – darmowy poradnik z ćwiczeniami dla mniej i bardziej doświadczonych

Sprawdź, jak rozbudzić pożądanie partnera i partnerki oraz przeprowadzić skuteczną grę wstępną

Dlatego już teraz zwiększ popęd seksualny, dowiedz się, jak zmodyfikować znane pozycje, żeby droga do orgazmu była intensywna i podniecająca. Dołącz do ponad 28 000 zadowolonych kobiet i mężczyzn, którzy dzięki poradom eksperta uprawiają satysfakcjonujący seks nawet 5-6 razy w tygodniu.

W niektórych przypadkach nawet 86,1% osób deklaruje niezadowolenie z częstotliwości i jakości życia seksualnego. Mężczyźni skarżą się na kłopoty z erekcją, a kobietom coraz trudniej osiągnąć satysfakcjonujący orgazm.

Jeśli chcesz poznać sekrety udanego seksu, dowiadując się, jak rozbudzić kobiece libido i wydłużyć u mężczyzny czas erekcji, to przeczytaj ten DARMOWY poradnik. Znajdziesz w nim:

  • Listę 12 pozycji seksualnych i odpowiedzi na pytania dot. intensywności, techniki i metod uprawiania satysfakcjonującego seksu. Poznaj triki, dzięki którym kobiety mogą osiągnąć nawet 4 orgazmy pod rząd, a mężczyźni opóźniają wytrysk
  • Darmowe porady specjalisty z gotowymi wytycznymi, jak rozbudzić pożądanie i utrzymać erekcję nawet powyżej 60 minut. Te metody pozwalają osiągnąć orgazm 92,3% kobiet, niezależnie od długości penisa*
  • Zestaw 4 ćwiczeń miednicy, które opóźnią wytrysk u mężczyzn i zwiększą czułość kobiecych stref intymnych. Zagwarantuj sobie intensywne doznania naturalnymi metodami!
  • Informację o tym, jak spotęgować doznania podczas seksu oralnego i odpowiednio stymulować partnera. Dzięki tym zaleceniom urozmaicisz stosunki intymne.

UWAGA: Z względu na bardzo duże zainteresowanie ebookiem, oferta limitowanych pobrań poradnika jest już na wyczerpaniu!

Wpisz swój adres e-mail i pobierz darmowy ebook!

Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa,

tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.

* Müller J., Tajemnice udanego orgazmu, Wiedza i Praktyka, 2018, s. 5.