Sprawne i zgodnie z prawem zarządzanie transportem

Pakiet eksperckiego wsparcia dla Ciebie

 • Wzory dokumentów dla transportu – również po ukraińsku
 • Wyjaśnienia ekspertów do ostatnich zmian w prawie
 • Telefoniczne Pogotowie Transportowe 24/7
 • Plakaty i e-poradniki do pobrania
 • Porady dotyczące magazynowania, planowania dostaw i mocowania ładunków
 • odpowiada za przewóz towarów?
 • zatrudnia kierowców lub nimi zarządza?
 • miewa wątpliwości związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców?

Jesteś osobą która:

Zmiany w prawie dla transportu drogowego 2019/2020 – bądź na bieżąco!

W 2019 r. wchodzą w życie kolejne duże zmiany prawne dla firm transportowych, a ostatnie rewolucyjne zmiany obowiązujące od 3 IX 2018 r. nadal budzą pytania praktyków.


W portalu Transport-Expert.pl znajdziesz odpowiedzi na pytania, najczęściej zadawane przez branże transportową:

 • Jak przygotować umowę o pracę, a jak umowę zlecenie dla kierowcy?
 • Co musi się znaleźć w obwieszczeniu o czasie pracy?
 • Jak prawidłowo liczyć czas pracy kierowcy w porze nocnej według nowych zasad?
 • Jakich dokumentów potrzebuję prowadząc przewozy na potrzeby własne?
 • Gdzie znajdę aktualny wzór zaświadczenia po nieprowadzeniu pojazdu?
 • Jak formalności są wymagane by uzyskać licencję transportową i jakie są kary w przypadku jej braku?
 • Brexit, Pakiet Mobilności – co to oznacza dla przewoźników?

Prezent:

OFERTA SPECJALNA

Przetestuj bezpłatnie przez 14 dni i odbierz prezent – ilustrowany 126-stronicowy podręcznik dla kierowcy. Do pobrania w formacie PDF zaraz po wypełnieniu formularza

Wypełnij formularz »

Skorzystaj z oferty promocyjnej!

Dostęp na 14 dni do pełnych zasobów serwisu bezpłatnie

Piszemy o regulacjach w transporcie drogowym dla profesjonalistów. Na Transport-expert.pl znajdziesz aktualności prawne, wzory dokumentów transportowych, informacje o zmianach w czasie pracy kierowców, czy najnowsze wytyczne ITD i PIP oraz zagranicznych służb celnych. Autorzy wszystkich artykułów są podpisani imieniem i nazwiskiem, a także krótkim biogramem.

Tylko teraz bez żadnych opłat otrzymasz dostęp testowy do Transport-expert.pl aż na 14 dni. Jedyna taka oferta!

Chcę otrzymać dostęp testowy na 14 dni »

Przeczytaj 5 powodów dla których warto korzystać z naszych zasobów:

Uzyskasz pomoc eksperta w Twojej konkretnej sprawie

Sprawdzeni eksperci - praktycy z wieloletnim doświadczeniem, prawnicy zajmą się Twoim problemem, udzielając Ci indywidualnej porady. Jako użytkownik Transport-expert.pl będziesz mógł zadać ekspertowi dowolną ilość pytań bez dodatkowych opłat! Każdy z użytkowników może skorzystać z tego prawa, nawet w okresie 14 dni testu. Gwarantujemy Ci, że ekspert z danej dziedziny udzieli Ci osobistej konsultacji, w czasie krótszym niż w jakimkolwiek innym serwisie internetowym.

Błyskawicznie dotrzesz do szukanej informacji - w każdej chwili, gdy tego potrzebujesz

Przestaniesz tracić czas i pieniądze na zadawanie pytań kancelarii. Nie będziesz musiał wertować dziesiątek opracowań, do informacji dotrzesz za pomocą kilku „kliknięć” w klawiaturę. Serwis umożliwia wyszukiwanie treści na wiele sposobów. Możesz więc skorzystać z klasycznej wyszukiwarki albo odnaleźć informację przeglądając działy tematyczne – zarówno na ekranie smartfona, na tablecie i na komputerze. Gdziekolwiek się znajdziesz i o jakiejkolwiek porze, możesz połączyć się z Transport-expert.pl i uzyskać potrzebną informację.

Będziesz na bieżąco z przepisami i wytycznymi PIP I ITD

Dzięki elektronicznej formie Transport-expert.pl jest zawsze aktualny. Każda zmiana prawa jest natychmiast uwzględniana w publikowanych artykułach. Dodatkowo o zmianach w prawie informuje stale aktualizowana zakładka Aktualności oraz bezpłatny serwis e-mail i Alert Prawny.

Teraz już nic nie umknie Twojej uwadze!

Wszystkie niezbędne narzędzia do rozliczania czasu pracy kierowców w jednym miejscu

Bo po co mnożyć wydatki na prasę, literaturę, komentarze, zbiory aktów prawnych i formularzy, skoro możesz mieć wszystkie informacje i narzędzia pracy w jednym miejscu! Żadna z publikacji dla przewoźników, właścicieli firm transportowych i zarządzających transportem na potrzeby własne nie zawiera tak kompleksowego zakresu tematycznego. Nie tylko pomagamy uniknąć kar ale i pomagamy rozwinąć firmę, optymalizować koszty i podejmować dobre decyzje w biznesie!

Ze strony serwisu pobierzesz potrzebne Ci wzory dokumentów

Jeśli będziesz potrzebować wzoru dokumentu, formularza - po prostu - pobierzesz go z Transport-expert.pl. Oczywiście, bez żadnych dodatkowych opłat. Od teraz w portalu również wzory kadrowe w języku ukraińskim.

Nigdy więcej szukania

Tylko teraz: wypróbuj bezpłatnie 14-dniowy dostęp testowy do Transport-expert.pl a w tym czasie podejmij decyzję, czy fachowa pomoc przyda się w Twojej firmie na stałe

Sprawdź »

Prezent dla stałych Czytelników!

Zostań z nami dłużej, a otrzymasz pakiet materiałów i gotowe prezentacje w Power Point do wyszkolenia nowych kierowców w firmie. Do wielokrotnego użytku!

Zobacz fragment prezentacji »

Wypełnij formularz i skorzystaj z dodatkowych usług dla prenumeratorów

Telefoniczne Pogotowie Transportowe 24/7


Zadzwoń o dowolnej porze i przekaż swoje pytanie do eksperta – opracowana odpowiedź otrzymasz na adres e-mail. Skorzystaj z konsultacji już w okresie 14-dniowego testu!

Dwa razy w tygodniuotrzymasz newsletter z aktualnościami w prawie transportowym i poradą eksperta prosto na swoją skrzynkę e-mailową

Nielimitowany dostęp do wzorów dokumentów


gotowych do wydruku

wykonywania transportu. Odpowiedzialność za przewóz towarów i Oferta limitowana – 14 dniowy test portalu Transport-expert.pl

 1. Zamów pełny dostęp do serwisu, korzystając z załączonego formularza zamówienia.
 2. Po złożeniu zamówienia otrzymasz login i hasło, dzięki którym zyskasz na 14 dni dostęp do serwisu za 0 zł. Podręcznik dla kierowcy w formie PDF pobierzesz zaraz po wypełnieniu formularza.
 3. Przed upływem 14 dni zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z zasobów portalu. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne miesiące. Po okresie promocyjnym regularna opłata za miesięczny dostęp do portalu wyniesie 49,99 zł netto (61,49 zł brutto); faktura VAT będzie wysyłana raz na kwartał w łącznej kwocie 149,97 zł (184,46 zł).
 4. Z końcem danego okresu rozliczeniowego można zrezygnować z dalszej prenumeraty. Wystarczy poinformować o tym nasze Centrum Obsługi Klienta: telefonicznie (22 518 29 29), faksem (22 617 60 10) lub poprzez e-mail (cok@wip.pl). Płatność faktury 14 dni.
 5. Za opłacenie faktury otrzymasz prezent – pakiet prezentacji szkoleniowych na CD – wysyłany oddzielną przesyłką do 14 dni od zaksięgowania płatności. Warunkiem otrzymania prezentu jest terminowa płatność faktury prenumeraty.
Logo Portalzppl