15 trików dla inwestorów, które pomogą zwiększyć Twoje zyski

Metody opracowane przez doświadczonego tradera Michała Pietrzycę

Aż 9 na 10 inwestorów, którzy skorzystali z metod zawartych w poradniku, zwiększyło zyski i zmniejszyło ryzyko podczas inwestowania. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw 15 trików – to aż 70 stron praktycznych porad! – dzięki którym będziesz mógł przewidzieć nadchodzące trendy i wykorzystać je do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Już teraz dzięki tym metodom – popartymi wykresami i ćwiczeniami – Twoje inwestycje mogą przynosić oczekiwane zyski. Zmniejszysz też ryzyko niepowodzenia, zarówno w strategiach krótko- jak i długoterminowych. Dołącz do elitarnego grona inwestorów, którzy notują zyski kiedy WIG spada!

Jeśli inwestujesz na giełdzie i chciałbyś nauczyć się jak zarabiać nawet podczas globalnych spadków cen, korzystając z metod doświadczonego analityka technicznego, to koniecznie przeczytaj ten DARMOWY poradnik. Znajdziesz w nim:

  • Listę ponad 15 trików dla inwestorów, które pokażą np. jak na średniej kroczącej (EMA) zastosować dźwignię finansową i przy niskim ryzyku wygenerować zyski (wszystko pokazane na wykresach i przykładach)!
  • Darmową poradę doświadczonego analityka technicznego, jak wybrać odpowiednie interwały czasowe i odpowiednio zastosować Pin Bar. Rozpoznasz nadejście nowych trendów i nie będziesz miał wątpliwości kiedy i gdzie precyzyjnie stawiać stop-lossa. Statystyki pokazują, że ta strategia cieszy się ponad 70% skutecznością
  • Wykaz sygnałów, które dają znać, że zbliża się trend boczny i jak skorzystać na konsolidacji. Dowiesz się jak czytać wykresy, żeby zauważyć odpowiednio szybko, że średnia EMA zaczyna rosnąć albo spadać
  • Omówienie gotowych narzędzi (Three Drives) do szukania przesileń i zmian na rynku. Będziesz gotowy na wzrosty i spadki trendów, na podstawie 40 ostatnich sesji
  • Triki Pitchforka i zastosowania Median Line – tam gdzie 87% inwestorów podejmuje błędne decyzje i traci, Ty prawidłowo odczytasz trendy i znajdziesz punkty zwrotne na wykresie. Otrzymasz to wraz z wykresami i zestawem ćwiczeń do wykonania.

Nie czekaj i już teraz pobierz zestaw 15 trików dla inwestorów, dzięki, którym będziesz mógł osiągać zyski na wybranych akcjach, nawet wtedy kiedy WIG spada!

Wpisz swój adres e-mail i pobierz darmowy ebook!


Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa,

tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.