Koszty podatkowe w praktyce

Zamawiam BEZPŁATNIE

W wydanej 9 maja 2019 r. interpretacji o nr 0115-KDIT3.4011.99.2019.2.PSZ dyrektor KIS wyjaśnił, jak prawidłowo rozliczać koszty eksploatacji firmowych aut, w sytuacji braku ewidencji przebiegu pojazdów z uwagi na zwolnienie z VAT. Interpretacja ta jest bardzo ważna, gdyż wypełnia lukę w przepisach.

Pobierz BEZPŁATNIE testowy egzemplarz naszej publikacji „Koszty podatkowe w praktyce”, odbierz bezpłatnie:

Zamawiam BEZPŁATNIE
  • CD „Samochód w firmie” – wzory dokumentów, aktywne formularze i kalkulatory,
  • e-book „Ewidencja przebiegu pojazdu 2019”,
  • Informator „34 największe problemy z rozliczaniem kosztów uzyskania przychodów”.

Zostań z nami na dłużej i odbierz wartościowe książki!

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

  • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
  • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
  • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
  • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
  • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 52,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 482,60 zł netto (521,21 zł brutto).


Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy wartościowe publikacje książkowe.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).