Rehabilitacja pleców, kolan i innych stawów
10 sposobów na pozbycie się bólu i zwiększenie zakresu ruchów!
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Zapisz się na wideo-konsultację »

Pakiet 3 wideo-konsultacji z licencjonowanymi fizjoterapeutami i dietetykiem!

Czy kolana i plecy bolą Cię przy każdym ruchu? Masz problemy z chodzeniem, wstawaniem i poruszaniem? A może czujesz przeszywający ból, podczas spaceru lub wchodzenia po schodach?


Bóle kolan i pleców to jedne z najczęstszych dolegliwości kostno-stawowych. Dotykają najczęściej osoby po 40. roku życia, które prowadzą siedzący tryb życia. Dlatego…


Zobacz, jak usunąć stany zapalne, zregenerować chrząstkę stawową i uruchomić zastałe mięśnie. Skorzystaj z porady dyplomowanych fizjoterapeutów i już teraz obejrzyj materiały wideo poświęcone rehabilitacji stawów kolanowych, kręgosłupa i ramion.

3 wideo-konsultacje z fizjoterapeutami i dietetykiem

Sprawdź kim są nasi eksperci i na czym polega ich program!

Łukasz Ślusarczyk - licencjonowany fizjoterapeuta. Specjalizuję się w pracy z pacjentami z urazami ortopedycznymi, po zabiegach operacyjnych oraz sportowcami. Pracując z pacjentami dostosowuje metody do wieku, płci i ich indywidualnych predyspozycji (złamania, kontuzje, urazy, naciągnięcia).


Uczestnik kursów z zakresu terapii manualnej, takich jak: Funkcjonalna Terapia Manualna, Fibroliza Mięśniowo Powięziowa, Terapia Manualna wg Ciechomskiego i Kinesiotaping.


W trakcie jego wideo-konsultacji:

Wideo-konsultacja nr 1 - rehabilitacja kolan

 • poznasz listę 5 sposobów na odciążenie stawu kolanowego i złagodzenie przeszywającego bólu,
 • dowiesz się, jak ćwiczyć staw kolanowy, żeby zwiększyć jego zakres ruchów – ćwiczenia zalecane sportowcom, osobom po kontuzjach, a także seniorom!
 • otrzymasz wykaz metod wzmacniających mięśnie oraz ścięgna. To pozwoli Ci naturalnie odciążyć stawy, ułatwi chodzenie, zginanie i wyprostowywanie stawu,
 • uśmierzysz ból w przypadku rwy kulszowo-goleniowej. Dowiedz się, jak naturalnie rozluźnić mięśnie i zmniejszyć nacisk na bolące miejsca.

Maria Koncewicz - fizjoterapeutka z 10-letnim stażem pracy. Jej specjalnością jest zmniejszanie dolegliwości bólowych u osób przewlekle przeciążonych – albo pracą siedzącą, albo uprawianiem sportów często przekraczających formułę rekreacji. W swojej praktyce zajmuję się terapią przeciwbólową kręgosłupa i stawów, analizą oraz korekcją wad postawy u dorosłych, a także rehabilitacją po urazach i operacjach.


W pracy wykorzystuję techniki terapii manualnej, treningu funkcjonalnego FMS, Pilatesa oraz Zogi.


W trakcie jej wideo-konsultacji:

Wideo konsultacja nr 2 - rehabilitacja pleców i kręgosłupa

 • dowiesz się, jak uśmierzyć bólu kręgosłupa mimo zdiagnozowanych zwyrodnień,
 • otrzymasz zestaw ćwiczeń z instrukcją prawidłowego ich wykonywania (ćwiczenia skierowane są do osób, które prowadzą siedzący tryb życia; chcących poprawić swoją postawę i starszych),
 • skorzystasz ze specjalnie opracowanych 3 etapów redukowania bólu: rozciągania, rozbijania bolesnych punktów i wzmacniania kluczowych mięśni,
 • naturalnie odciążysz kręgosłup, dzięki wzmocnieniu mięśni brzucha.

Katarzyna Jaworska – dyplomowany dietetyk, psychodietetyk, trener personalny, nauczyciel Pilates, trener rozwoju osobistego, promotorka zdrowego stylu życia.


Na bazie 20-letnich doświadczeń stworzyła autorski, kompleksowy program, dzięki któremu pomaga podopiecznym zrzucić zbędne kilogramy, pozbyć się bólu kręgosłupa i odzyskać radość życia.


W trakcie jej wideo-konsultacji:

Wideo konsultacja nr 3 - dietetyka i wady postawy – kolana, miednica, barki

 • dowiesz się, jak dzięki diecie poprawić stan chorego i zredukować bóle zwyrodnieniowe,
 • otrzymasz zestaw ćwiczeń na prawidłową postawę ciała ważną dla zdrowia stawów na linii kolana, miednica, barki,
 • poznasz prawidłowe wzorce ruchowe, które korygują wady postawy,
 • odciążysz stawy (kolanowy, biodrowy, barkowy) i przeprowadzisz rozciąganie, które pomoże uniknąć kontuzji oraz przeszywających bólów.

Co zrobić żeby skorzystać z pakietu 3 wideo-konsultacji z licencjonowanymi fizjoterapeutami i dietetykiem?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Za standardową konsultację w gabinecie zapłacisz 200-300 zł. Dziś tę wiedzę, wraz z gotowymi metodami, ćwiczeniami i filmami instruktażowymi, otrzymasz za jedyne 192 zł 69 zł brutto.

PS. Pamiętaj, że pozostało tylko 21 promocyjnych pakietów. Dlatego nie zwlekaj.


Nie daj się wyprzedzić. Zapisz się na konsultacje, wypełniając formularz poniżej. Po wypełnieniu formularza otrzymasz dostęp do 3 wideo-konsultacji na naszej platformie z kursami.