Pobierz testowy egzemplarz naszego miesięcznika „Rachunkowość i Podatki dla Praktyków”. Odbierz bezpłatnie książkę Inwentaryzacja 2019 wraz z wzorami dokumentów na CD. Zostań z nami na dłużej i odbierz Sprawozdanie finansowe za 2019 rok – krok po kroku”. Zwróć uwagę na zmiany!

Do wysyłamy
TESTOWE egzemplarze naszego miesięcznika.

Do każdego wydania magazynu BEZPŁATNY dodatek! Już we wrześniu - Nowa możliwość podpisywania sprawozdań elektronicznych

W najnowszych wydaniu przeczytaj m.in.:

Już w październiku - Nowa wersja aplikacji do sporządzenia e-sprawozdań. Krok po kroku

  • U kogo split payment będzie obowiązkowy od 1 listopada 2019 roku
  • Stanowisko KSR dotyczące rozrachunków. Warto zapoznać się z jego wskazówkami
  • Akta osobowe. Sprawdź, jak je prowadzić w 2019 roku
  • JPK_VAT obecnie i po zmianach od 1 kwietnia 2020 roku

Indywidualne konsultacje z ekspertami

– w każdej chwili możesz zwrócić się z prośbą o poradę drogą e-mailową a nasi eksperci doradzą Ci, jak postąpić w danym przypadku. Adres e-mail znajduje się w publikacji.

Wypełnij formularz

i zyskaj cenne gratisy!

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy numer bezpłatny czasopisma „Biuro rachunkowe w praktyce” na 14-dniowy test. Nie muszę go odsyłać, niezależnie od decyzji o prenumeracie.


Warunki współpracy:

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 59,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 538,60 zł netto (581,69 zł brutto).


Usługi dodatkowe

  • bezpłatny dostęp do serwisu RachunkowosciPodatki.wip.pl – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
  • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
  • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
  • e-wydanie publikacji – bieżące i archiwalne numery w wersji elektronicznej.
  • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości i podatków.

Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymujesz od nas w prezencie informator. Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę, dodatkowo otrzymasz wartościową książkę.


Rezygnacja lub zmiana warunków prenumeraty

Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl