Polityka rachunkowości jednostki oświatowej
na 2021 rok

Zamów bezpłatny pakiet »

Dokument w prezencie:
przykład Polityki Rachunkowości!

W najnowszym 92 numerze „Finanse jednostek oświatowych i wychowawczych” przeczytasz m.in.:

•Od sierpnia zmiany w zakresie podatku dochodowego•Nowelizacja ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę•Co warto wiedzieć o świadczeniach urlopowych w 2019 roku•Jak ewidencjonować koszty postępowania sądowego•Na jakie konto powinny trafić środki z grantu •Jak ewidencjonować koszty zainstalowania monitoringu•Kto podpisuje się pod pieczęcią dekretową•UOKiK o tym czy można pobierać czesne za okres nieobecności dziecka•Czy od świadczeń wypłacanych obok zasiłków pobiera się składkiUpewnij się, czy Polityka Rachunkowości Twojej jednostki prawidłowo opisuje zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych, reguluje sposób postępowania z dokumentami księgowymi oraz zapewnia jednolity sposób ujmowania zdarzeń gospodarczych w księgach.

Powinna wskazać sposób ustalania wyniku finansowego, prowadzenia rozliczeń z kontrahentami oraz postępowania z należnościami i zobowiązaniami.

Poprawnie sporządzona polityka rachunkowości powinna umożliwić Ci:

  • prawidłowe sporządzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdań budżetowych,
  • rzetelne ustalenie stanu majątku jednostki,
  • prowadzenie prawidłowej kontroli wewnętrznej występujących operacji gospodarczych oraz dokumentów finansowo-księgowych.

Tylko teraz zamów bezpłatny numer
Finansów jednostek oświatowych,
a zaraz po zamówieniu pobierzesz
dokument w prezencie:
przykład Polityki Rachunkowości.

Sprawdź ,co powinno znajdować się w tym dokumencie!

Zamów teraz bezpłatne wydanie »

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Zamów bezpłatne najnowsze wydanie czasopisma i zyskaj szybki i wygodny dostęp do fachowej wiedzy - korzystaj z wydań on-line!


„Finanse jednostek oświatowych i wychowawczych”

to kompleksowe źródło rzetelnych informacji z zakresu:

ewidencji księgowej, zarządzania finansami, podatków, sprawozdawczości, zatrudniania pracowników, aspektów formalnoprawnych funkcjonowania jednostki. Znajdziesz w nim opracowania zagadnień najbardziej problemowych w danym okresie rozliczeń oraz praktyczne narzędzia, ułatwiające Ci wykonywanie codziennych obowiązków: schematy księgowań, przykłady wypełnionych wzorów dokumentów.

Wystarczy 20 minut w miesiącu, aby być na bieżąco ze wszystkimi istotnymi kwestiami dla księgowych w jednostkach oświatowych

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy oraz dostęp do strony www z wydaniem online! Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.

Jeśli będziesz zainteresowany prenumeratą?

Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 39,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 378,60 zł netto (408,89 zł brutto).

Co zrobić, jeśli nie będziesz zainteresowany otrzymywaniem kolejnych numerów publikacji?

Masz 14 dni na zapoznanie się z bezpłatnym numerem i podjęcie decyzji, czy chcesz zostać prenumeratorem „Finansów jednostek oświatowych…”. Jeśli publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, prosimy o przekazanie tej informacji do naszego COK-u mailem, cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 29 29 w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Podziękujemy Ci za poświęconą uwagę i potwierdzimy, że nie zostaniesz prenumeratorem publikacji.
Zapewnij swoim księgom rachunkowym rzetelność!