Do r. rozsyłamy
TESTOWE egzemplarze naszego dwutygodnika.

TAK, proszę mi przysłać do zapoznania się 1 egzemplarz dwutygodnika płacowego „Wynagrodzenia w Twojej firmie” na próbę, skierowanego do księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac.

Jeżeli będę chciała dostawać jego kolejne numery - nic nie muszę robić. Dwa razy w miesiącu będę otrzymywać kolejne fachowe informacje na temat zmian w rozliczeniach wynagrodzeń. Na decyzję mam 14 dni od otrzymania numeru zapoznawczego na próbę.

Każdy kolejny numer otrzymam za jedyne 19,90 zł netto (20,90 zł brutto), koszty pakowania i wysyłki 24 numerów to 180 zł netto (189 zł brutto). Płatność dokonywana obejmuje 24 kolejnych wydań dwutygodnika, plus 8 numery specjalne oraz koszt wysyłki PRENUMERATA ROCZNA. Dwutygodnik zostanie wysłany pocztą.

Tak, chcę otrzymać, wraz z egzemplarzem na próbę, praktyczny dodatek specjalny z kontrowersyjnymi zagadnieniami dotyczącymi rozliczeń płacowych.

Wiem, że zamawiając dwutygodnik płacowy „Wynagrodzenia w Twojej firmie”, nie muszę decydować się na jego prenumeratę. Pierwszy numer otrzymam na próbę. Jeżeli nie zechcę otrzymać kolejnego, płatnego numeru, wystarczy, że poinformuję o rezygnacji wydawnictwo telefonicznie, faksem lub e-mailem. Niezależnie od decyzji, jaką podejmę, numer zapoznawczy jest dla mnie. Jeśli w trakcie prenumeraty zdecyduję, że dwutygodnik „Wynagrodzenia w Twojej firmie” nie spełnia moich oczekiwań, mogę zrezygnować. Po prostu powiadomię wydawnictwo, że nie chcę otrzymywać dalszych, płatnych numerów. Z kolejnego okresu prenumeraty mogę zrezygnować zawsze przed jego rozpoczęciem.

Wiem, że jeśli zdecyduję się na prenumeratę dwutygodnika, już jako Czytelnik uzyskam:

  • co trzy numery wydanie specjalne dwutygodnika poświęcone jednemu tematowi
  • serwis e-mailowy „Przegląd ZUS i Płace” – trzy razy w tygodniu email o nowościach z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • możliwość zadania pytania ekspertowi

stojący na biurko kalendarz kadrowo-płacowy 2016

z aktualnymi wskaźnikami kadrowo-płacowymi

i Kodeks pracy 2016 wraz z komentarzem

Po opłaceniu faktury prenumeraty rocznej otrzymam tablet

Po numerze zapoznawczym już z pierwszą fakturą otrzymam BEZPŁATNIE: