Do r.
rozsyłamy TESTOWE egzemplarze naszego dwutygodnika.
KLIKNIJ ABY GO OTRZYMAĆ »

Odbierz w prezencie BESTSELLEROWY e-book

Wzory dokumentów

Dowiedz się jaki wpływ na rozliczanie pracowników mają przepisy antykryzysowe.Dowiedz się także:


 • Jakie konsekwencje podatkowe dla pracowników (różne warianty) i pracodawców (tylko podatek PIT) w związku z brexitem od 1 stycznia 2021 r.
 • Do kiedy zastosujesz rozwiązania antykryzysowe
 • Jak rozliczać świadczenia socjalne w czasie epidemii (zwiększona kwota wolna od podatku – do 2.000,00 zł, czy można przyznać świadczenie z tytułu stanu epidemii, korekta Planu wydatkowania ZFŚS z uwagi na stan epidemii)
 • Od jakich świadczeń dla pracowników nie trzeba obecnie płacić podatku, które świadczenia są opłacalne – praktyczne zestawienie dla pracodawców

Wzory dokumentów

POBIERZ NAJNOWSZY NUMER WYNAGRODZEŃ W TWOJEJ FIRMIE
DO BEZPŁATNEGO TESTU
Dlaczego umożliwiamy testowanie naszego magazynu?

Wzory dokumentów

 • uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności (lub nawet kar), które mogą wynikać z błędnie zinterpretowanych i źle zastosowanych przepisów,
 • ułatwić sobie i tak już dostatecznie ciężką pracę,
 • wyeliminować zbędne – choćby najmniejsze – ryzyko i stres związane z podejmowaniem decyzji dotyczących rozliczaniem płac,
 • wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli, tworząc konkretny przepis, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,
 • a przede wszystkim...
  ...mieć pewność, która pozwoli jednocześnie na

Już tłumaczę: „Wynagrodzenia w Twojej firmie” to czasopismo dla osób, które na co dzień zajmują się rozliczaniem płac, by:

 • szybkie działanie
 • działanie w 100% poprawne – bo tego wymagają każdy pracodawca i każde stanowisko związane z rozliczaniem wynagrodzeń.

ani wielogodzinne – ale bardzo ogólne – szkolenia (kto ma na nie czas?),


ani długie na kilkaset stron opracowania, które choć szczegółowe, to jednak mało przystępne i z miesiąca na miesiąc wydające się coraz mniej aktualne.


I dlatego magazyn „Wynagrodzenia w Twojej firmie” jest zdecydowanie inny.

W publikacji nie rozwodzimy się nad ogólną „problematyką”,

a dajemy gotowe instrukcje postępowania w danych sytuacjach wraz z wzorami dokumentów

Zdaję sobie sprawę, że raczej nie pomogą w tym:

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz czasopisma »

Czy czasopismo jest dla Ciebie?

Jesteś specjalistą ds. płac, kadr, księgową, pracownikiem biura rachunkowego?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi tak, to czasopismo „Wynagrodzenia w Twojej firmie” jest dla Ciebie. W naszej publikacji znajdziesz porady przygotowane specjalnie po to, żeby ułatwić Ci rozliczanie wynagrodzeń w Twojej firmie.


Oprócz tego „Wynagrodzenia w Twojej firmie” da Ci dostęp:

Eletter - do newslettera "Przegląd Zus i płac", w którym znajdziesz aktualne informacje dotyczące zmieniających się przepisów, porady i wskazówki związane z rozliczaniem płac i ZUS.

WWW - do strony internetowej, gdzie znajdziesz aktualne i archiwalne wydania publikacji. NAJNOWSZY NUMER jest również dostępny ONLINE na stronie www.wynagrodzeniawfirmie.wip.pl


Poradnia - do naszych redakcyjnych ekspertów, którzy odpowiedzą na Twoje nawet najbardziej zawiłe pytania - wystarczy, że wyślesz e-mail na podany w biuletynie adres e-mail. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych wprost na swoją skrzynkę e-mailową

Jakie są warunki otrzymania testowego egzemplarza?

WARUNEK NR 1

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia.


WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz czasopisma. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


Dlaczego na próbę? Czemu postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden testowy egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę?


Oto dlaczego:

Wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, który może mieć wątpliwości zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności. To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając testowy egzemplarz miesięcznika Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy – zgodnie z moją obietnicą – rzeczywiście ułatwi Ci pracę.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz biuletynu »

Wraz ze swym pierwszym, testowym numerem magazynu otrzymasz plakat "Czas epidemii. Zwalnianie pracowników i osoby chronione".

Zarówno plakat, jak i egzemplarz najnowszego numeru „Wynagrodzenia w Twojej firmie” dostaniesz na próbę, zupełnie bezpłatnie. Nie płacisz również za wysyłkę!

praktyczną BAWEŁNIANĄ TORBĘ, pomocny w planowaniu codziennych zajęć ORGANIZER oraz publikację KORONAWIRUS – rozwiązywanie umów i zmiana warunków zatrudnienia.

Jeżeli zdecydujesz się zostać z nami dłużej i opłacisz w TERMINIE fakturę otrzymasz:

Dziękuję za poświęcony czas

Renata Kajewska
redaktor naczelna „Wynagrodzenia w Twojej firmie”

Opinie czytelników

W mojej ocenie „Wynagrodzenia w Twojej Firmie” to bardzo dobre czasopismo, skierowane do osób o różnym poziomie wiedzy. Trudne problemy są wyjaśnione jasno i klarownie, a przywołane przykłady pochodzą z praktyki, przez co łatwo je dopasować do własnych doświadczeń.

Jadwiga Krawczak kierownik Działu Kadr i Płac z Warszawy


Jestem stałą czytelniczką „Wynagrodzeń w Twojej firmie” i dzięki tej publikacji jestem na bieżąco w sprawach dotyczących kadr i płac. Jeśli mam wątpliwości, przesyłam pytanie do redakcji i szybko otrzymuję konkretną i fachową odpowiedź, która daje mi pewność, że robię to zgodnie z przepisami Prawa Pracy. Polecam poradnik „Wynagrodzenia w Twojej firmie” wszystkim, którzy są specjalistami ds. płac. Zagadnienia poruszane w publikacji są bowiem jasno i zrozumiale napisane nawet dla początkujących specjalistów ds. płac.

Alina Hałuszka

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy, masz 14 dni na zapoznanie się

z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres.


W takim przypadku będzie wystawiana faktura, obejmująca 12 numerów zwykłych i 4 specjalne – cena jednego numeru wynosi 22,00 zł netto, łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 470,80 netto (508,46 zł brutto).


Możesz zrezygnować z otrzymywania kolejnych, płatnych już numerów w ciągu 14 dni od daty otrzymania numeru bezpłatnego, poinformuj

o tym wydawnictwo www.formularze.wip.pl

lub telefonicznie - 22 518 29 2