Dolicz dodatkowe
1540 zł do emerytury!

Sprawdź gdzie oszczędzić nawet 300 zł miesięcznie – przetestuj za darmo!

Otrzymaj darmowy numer »

Pierwszy numer za darmo

Gratis książka

Darmowa wysyłka

nazywam się Artur Kasprzyk i od ponad 12 lat pomagam moim podopiecznym ułożyć spójny i skuteczny plan oszczędzania na emeryturę.

Obniżenie kosztów mediów, dylematy dotyczące lokat i systemów oszczędnościowych, brak czasu na analizę czy siły woli do powstrzymania się od spontanicznego wydawania – to tylko niektóre z tematów, z którymi zgłaszają się do mnie zarówno mężczyźni, jak i kobiety.


Przez wiele lat zbierałem wiedzę mającą na celu zagwarantować wysoką i pewną emeryturę. Tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić. Dlatego przygotowałem dla Ciebie PRÓBNY magazyn "Zadbaj o swoje finanse osobiste" wraz książką "Jak zadbać o swoją emeryturę?”. Dzięki nim, dowiesz się co zrobić, żeby po 60 roku życia, nie pracować, tylko cieszyć się oszczędnościami i emeryturą na łącznym poziomie 2000-3000 zł netto!


PS. Metody, które prezentują, nie wymagają od Ciebie żadnego doświadczenia. Są proste i intuicyjne. Sam zobaczysz!

Drogi Czytelniku,

Drogi Czytelniku,

Ponad 52,4% respondentów nie ufa państwowym rozwiązaniom dot. oszczędzania. Zobacz co zrobić, żeby zabezpieczyć swoją przyszłość na własną rękę!

Dzięki metodom zawartym w publikacji "Zadbaj o swoje finanse osobiste" możesz:

oraz innych mediów nawet o 200-300 zł miesięcznie!

Obniżyć koszty energii

lub utraty pracy na okres do 6 miesięcy,

Zapewnić sobie zabezpieczenie na wypadek choroby

lub lokatę i odłożyć 4 razy więcej niż przez ostatni rok!

Wybrać konto oszczędnościowe

nawet o 3 lata i skorzystać z poduszki finansowej.

Przyspieszyć spłatę kredytu

  • Odłożysz nawet 300 zł miesięcznie na przyszłą emeryturę! – wypróbuj metodę „Oszczędny Dom”

Jakie dokładnie efekty osiągniesz korzystając z porad zawartych w publikacji “Zadbaj o swoje finanse osobiste”?

  • Poznasz 3 źródła dodatkowego dochodu, o których na pewno nie wiedziałeś!
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość wybierając konto oszczędnościowe lub lokatę

Badania są nieubłagane. Obecna emerytura wynosi zaledwie 38,6% dotychczasowego wynagrodzenia i będzie maleć! Większość osób odkłada oszczędzanie w czasie i… jest już za późno. Obniżenie kosztu mediów (woda, prąd, gaz) wraz z wynegocjowaniem nowych stawek za telefon, internet i kablówkę, pozwoli Ci w ciągu kilku dni zaoszczędzić nawet 300 zł! Pokażemy Ci jak zrobić to skutecznie i bez stresu! Może jeszcze tego nie wiesz, ale nie musisz „zaciskać pasa” przy każdej wizycie w sklepie. Zobacz jakie to proste.

Masz 40 lat albo mniej? Nie masz czasu na skrupulatne śledzenie swoich rachunków? Większość osób ma podobnie ale… Z naszymi wyliczeniami możesz dodać do swojej emerytury 919 zł miesięcznie za pomocą Indywidualnego Konta Emerytalnego! Pokażemy Ci nowoczesne sposoby oszczędzania, dotyczące wyboru lokat, kont oszczędnościowych czy funduszy. Ranking 3 źródeł dodatkowego dochodu znajdziesz już w pierwszym darmowym numerze!

Pozwól oszczędnościom pracować na Ciebie. Spokojna i dostatnia emerytura, to nie tylko to co dostaniesz od Państwa. To również wkład, jaki zaoszczędzisz przez całe życie. Czujesz, że powinieneś oszczędzać więcej, ale nie chcesz rradyklanie zmieniać swojego trybu życia? Dzięki tym gotowym wytycznym zadbasz o bezpieczną poduszkę finansową dla siebie i rodziny. Nie musisz być profesjonalnym inwestorem. Krok po kroku pokażemy Ci rozwiązania, które naprawią Twój domowy budżet.

Dopiero po przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz korzystać z dalszej prenumeraty. Jeżeli uznasz, że przekazane materiały nie są dla Ciebie lub z jakiegokolwiek innego powodu nie zechcesz korzystać z metod zawartych w magazynie „Zadbaj o swoje finanse osobiste” – wystarczy, że zrezygnujesz.


Masz na to 14 dni od dostarczenia pierwszego darmowego numeru. Nie musisz niczego odsyłać i za nic płacić. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka. To Ty decydujesz, czy wiedza przez nas przekazana jest dla Ciebie przydatna i czy chcesz z niej korzystać.

Pierwszy numer “Zadbaj o swoje finanse osobiste” wraz z książką „Jak zadbać o swoją emeryturę?” otrzymasz za darmo!

Otrzymaj darmowy numer »

Co zrobić, żeby otrzymać DARMOWY numer „Zadbaj o swoje finanse osobiste” wraz z książką “Jak zadbać o swoją emeryturę?”?

Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Oznacza to, że możesz nabyć DARMOWY numer testowy wraz z poradnikiem, nic za to nie płacąc!


Po złożeniu zamówienia, w ciągu kilku dni otrzymasz pierwszy egzemplarz. Przed upływem 14 dni od dostarczenia numeru sam zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z zasobów prenumeraty. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne 3 numery.


                                


Za kolejne 3 numery "Zadbaj o swoje finanse osobiste" wraz z segregatorem, zapłacisz 90 PLN 59,70 PLN. To raptem 19,90 zł za miesiąc specjalistycznej konsultacji, którą dostaniesz bezpośrednio do domu! 


Pamiętaj, pierwszy numer wysyłany jest bezpłatnie i nie wlicza się w cenę prenumeraty (3 kolejnych numerów).


Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.Wybór należy do Ciebie,


UWAGA: 34% promocja na 3 kolejne numery!

Gwarancja satysfakcji

Pamiętaj, pierwsze materiały, które dostaniesz możesz zachować dla siebie niezależnie od finalnej decyzji, czy chcesz prenumerować publikację dalej, czy nie. Nie płacisz za przesyłkę, my pokrywamy wszystkie koszty!

"Zadbaj o swoje finanse osobiste”

Prenumerata

90,00 PLN 59,70 PLN

„Uporządkowałem swój budżet domowy”

„Obniżyłam czynsz o 271 zł!”


Oszczędzaniem zacząłem się interesować dopiero w wieku 35 lat. Zdałem sobie sprawę, że żyję sam i będę potrzebował oszczędności. Na jedzenie, podróżowanie czy spotkania ze znajomymi. Odkładanie do przysłowiowej „skarpety” nic nie dawało. Zwrot z tego żaden, a poza tym ciągle kusi żeby wyjąć i kupić coś fajnego. Znajomi polecili mi magazyn „Zadbaj o swoje finanse osobiste”. Mówili, że tam powinienem znaleźć porady, których szukam. I nie mylili się. Książka dotycząca emerytury otworzyła mi oczy i pokazała, gdzie mogę zaoszczędzi. Teraz wiem jak zabrać się za wszystko w perspektywie kolejnych 20-25 lat! Oprócz tego, po prostu łatwiej mi się żyje z uporządkowanym budżetem. Z czystym sercem polecam tę publikację.

W wieku 23 po raz pierwszy zadzwonił do mnie przedstawiciel handlowy. Mówił coś o 3 filarze. Oszczędności, konta, lokaty. Typowe naciągactwo. Dziś mam 28 lat i sama się tym zainteresowałam. Pytałam po rodzinie, znajomych, ale nie byłam przekonana odpowiedziami. Każdy coś robił na własną rękę, bez spójnego planu. Zdecydowałam się na okres próbny z magazynem „Zadbaj o swoje finanse osobiste”. To było odkrycie roku! Wciągające i merytoryczne artykuły pozwoliły mi zaoszczędzić 271 zł na rachunkach (a nie zarabiam dużo!). Bez presji i nagabywania zapoznałam się z treścią. Poznałam możliwości jakie mi przysługują. Muszę powiedzieć jedno, od 3 miesięcy regularnie odkładam coraz więcej! Niczym nie ryzykowałam, a zyskałam tak dużo. Co miesiąc czekam na kolejny numer. Polecam.


Daniel Stefański

Malbork

Kazimiera Jaroń

Nowy Targ

Pamiętaj o terminie 14 dni!

  1. Wypełnij formularz poniżej i kliknij „Potwierdzam zakup”.
  2. Na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem zamówienia.
  3. W ciągu kilku dni roboczych na Twój adres korespondencyjny zostanie dostarczony DARMOWY numer testowy.
  4. Masz 14 dni od jego otrzymania na decyzję, czy chcesz korzystać dalej z prenumeraty. Jeżeli tak, nie musisz nic więcej robić, automatycznie zostaniesz naszym prenumeratorem.
  5. Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.

Jak bezpiecznie i ZA DARMO zamówić pierwszy numer prenumeraty?