Masz pytanie - napisz do nas!

zarzadcanieruchomosci@wip.pl

  • Prawidłowo rozliczysz media
  • Bez problemu przeprowadzisz nakazane kontrole stanów technicznych podlegającego Ci obiektu
  • Spokojnie przeprowadzisz windykację należności
  • Unikniesz błędów w codziennej administracji obiektów
  • Bezpiecznie przeprowadzisz niezbędne remonty
  • Szybko i sprawnie przygotujesz wymaganą dokumentację
  • Będziesz na bieżąco z przepisami i nowinkami technicznymi

Co jeszcze zyskasz dzięki publikacji?

MAGAZYN I PORTAL DLA PROFESJONALISTÓW

Chcesz uzyskać dostęp do portalu www.prawonieruchomosci24.pl ? A czemu by nie skorzystać i zamówić również publikacji, która dostarczy Ci gotowych rozwiązań prawnych i technicznych?

TYLKO TERAZ – zamawiając portal, otrzymujesz dodatkowo prenumeratę Zarządcy Nieruchomości!

U nas więcej znaczy mniej! Wiesz dlaczego? Ponieważ miesięczna, łączna kwota zamówienia prenumeraty i portalu to 119,80 zł netto. Zamawiając za pomocą poniższego formularza połączony pakiet miesięczna kwota to jedyne 49,90 zł netto!

Razem z publikacją otrzymasz prawo do skorzystania z dodatkowych przywilejów!

  • Eksperckie konsultacje – w każdej chwili możesz napisać e-maila na adres zarzadcanieruchomosci@wip.pl. Twoje pytanie zostanie przekierowane do odpowiedniego eksperta. Udzielimy odpowiedzi jak najszybciej będzie to możliwe – uwzględniając aktualny stan prawny i/lub najnowsze orzecznictwo;
  • Baza wiedzy – na stronie www.profesjonalnyzarzadca.pl znajdziesz aktualne tematy oraz wzory dokumentów do pobrania;
  • Serwis e-mailowy – raz na dwa tygodnie wyślemy Ci wiadomość z najnowszymi zmianami, dzięki czemu będziesz pewny, że nic Cię nie ominęło.

Bieżący numer publikacji
broszura "Zmiany w prawie budowlanym 2019"
bezpłatny serwis e-mailowy

dostęp do portalu prawonieruchomosci24.pl

dostęp do strony produktowej z bazą wzorów

Przetestuj przez 14 dni

A jeśli będziesz zainteresowany prenumeratą?

Masz 14 dni na zapoznanie się z bezpłatnym numerem i podjęcie decyzji, czy chcesz zostać prenumeratorem „Zarządcy Nieruchomości”. Jeśli publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, prosimy o przekazanie tej informacji do Centrum Obsługi Klienta (mailem, faksem, telefonicznie) w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Podziękujemy Ci za poświęconą uwagę i potwierdzimy, że nie zostaniesz prenumeratorem publikacji i nie otrzymasz żadnych faktur.

Od dnia otrzymania przesyłki masz 14 dni na podjęcie decyzji. Jeżeli w tym czasie uznasz, że nasza publikacja będzie dla Ciebie przydatna, nie musisz podejmować żadnych kroków. Dla Twojej wygody prenumerata zostanie automatycznie aktywowana po 14 dniach. Po upływie bezpłatnego okresu testowego otrzymasz fakturę VAT na prenumeratę na kwotę 229,30 zł netto (247,64 zł brutto) obejmującą 4 numery publikacji wydawane co ok. 3-4 tygodnie.

Prezenty dla stałych Czyteników

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona stałych Czytelników, otrzymasz pakiet powitalny, a nim serię prezentów.

Prenumerata powitalna

Zapewnij sobie bieżące informacje w materiałach dla profesjonalistów

Oferta


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłe i 1 specjalny – cena jednego numeru wynosi 49,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 229,30 zł netto (247,64 zł brutto).