Strefa Logopedy

nowoczesny poradnik skutecznej terapii logopedycznej

Zamów teraz bezpłatnie »

60-stronicowe czasopismo z kartami pracy/kartami ćwiczeń do terapii - w każdym numerze kompleksowo omawiamy jeden temat!

Zamów teraz bezpłatnie »

unikatowe, wygodne do użycia i atrakcyjne graficznie materiały – gry, historyjki obrazkowe, scenariusze i karty pracy, dopasowane do poziomu intelektualnego dziecka z różnymi zaburzeniami. To niezbędna pomoc w prowadzeniu diagnozy i terapii logopedycznej, która ułatwi Ci nawiązywać pozytywne relacje z pacjentem i zaangażować rodziców.

W jednym miejscu znajdziesz:

numer przeznaczony jest dla specjalistów pracujących z dziećmi w wieku 6-12 lat.Materiały logopedyczne, które mogą posłużyć jako praca domowa rodzica z dzieckiem!


Pamiętaj numer dostępny jest również na stronie www : strefalogopedy.pl w wersji elektronicznej. Bez wychodzenia z domu, możesz sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zespół Aspergera jest zaburzeniem, które w sposób znaczący wpływa na komunikację, na relacje społeczne. W dzisiejszych czasach zaburzenie to jest stosunkowo często diagnozowane. Zdecydowaną większość dzieci z zespołem Aspergera stanowią chłopcy.


W Polsce dzieci z zespołem Aspergera są objęte opieką terapeutyczną na wysokim poziomie. Osoby z tym zaburzeniem są poddawane przede wszystkim terapii psychologicznej, pedagogicznej oraz logopedycznej. Korzystają jednak również z wielu innych form terapii, jak np. Trening Umiejętności Społecznych. Przypadków dzieci z ZA jest wiele, jednak logopedzi często nie podejmują się prowadzenia terapii. Często wynika to z obawy, na czym powinni pracować, na czym się skupić. Oczywiście do każdego dziecka należy podchodzić w sposób indywidualny, jednak niezbędne jest do tego odpowiednie przygotowanie i warsztat pracy.


Dzięki lekturze numeru:

 • zdobędziesz wiedzę dotyczącą komunikacji werbalnej i niewerbalnej dziecka z zespołem Aspergera,
 • poznasz klasyfikację oraz podłoże deficytów,Dowiesz się, jak rozwija się świadomość fonologiczna
 • pogłębisz swoją wiedzę na temat kompetencji językowej i komunikacyjnej,Zdobędziesz narzędzia do wstępnej oceny występowania i nasilenia objawów zaburzeń przetwarzania słuchowego
 • dowiesz się, na czym w terapii powinien skupić się Logopeda,
 • poznasz role społeczne dziecka z zespołem Aspergera,Poznasz podstawowe elementy treningu słuchowego
 • przeczytasz na temat wartości, jaką jest współpraca w prowadzeniu terapii,
 • otrzymasz szeroki wybór ćwiczeń do terapii logopedycznej dla dziecka od 6. do 15. Roku życia.

Korzyści dla stałych Czytelników:

E-mailowa

poradnia

indywidualne konsultacja z doświadczonym logopedą

Serwis
e-letterowy

nowości w formie felietonów, które pomogą Ci w prowadzeniu skutecznej terapii logopedycznej, nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach

Zaproszenia

na certyfikowane webinaria

Atrakcyjne graficzne materiały

karty pracy, gry logopedyczne, historyjki obrazkowe w formie komiksu

E-szkolenie

oprócz wiedzy merytorycznej otrzymasz imienny certyfikat

Video Blog

z dobrymi praktykami

Poznaj czasopismo „Strefa Logopedy”

Gwarantujemy, że publikacja jest niezwykle wartościową pomocą w prowadzeniu terapii logopedycznej!

Zamawiam numer na próbę ze stroną produktową

Zamów teraz bezpłatnie »
 • Aktualny numer „Strefa Logopedy”
 • Serwis e-letterowy – w formie felietonów, które pomogą Ci w prowadzeniu skutecznej terapii logopedycznej, nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach
 • Zaproszenia na certyfikowane webinaria
 • 14 dni darmowego dostępu do strony strefalogopedy.pl – zawierającej bazę kart pracy, gry logopedyczne, e-szkolenia
 • 14 dni E- mailowej poradni – indywidualne konsultacje z doświadczonym logopedą

Wybrany pakiet: Prenumerata kwartalna

 • 9,90 zł netto (12,18 zł brutto) na pierwszy 14-dniowy dostęp testowy *
 • 195 zł netto (239,85 zł brutto) za kwartał

* Abonament zostanie automatycznie przedłużony. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z abonamentu zgodnie z warunkami rezygnacji zawartymi w regulaminie portalu.

Wybrany pakiet: Prenumerata półroczna

 • 9,90 zł netto (12,18 zł brutto) na pierwszy 14-dniowy dostęp testowy *
 • 330 zł netto (405,90 zł brutto) za pół roku

* Abonament zostanie automatycznie przedłużony. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z abonamentu zgodnie z warunkami rezygnacji zawartymi w regulaminie portalu.

Wraz z fakturą otrzymasz:

Ebook logopedyczny

„Organizacja pracy Logopedy w przedszkolu i szkole”

Czytelniku,

Wypełnij formularz i odbierz swój pierwszy bezpłatny numer razem z ebookiem logopedycznym. Zamówienie 1-szego numeru jest bezpłatne, dostawa realizowana jest na koszt Wydawnictwa. Czytelniku, pamiętaj, że w ciągu 14 dni od otrzymania publikacji – masz prawo zrezygnować bez żadnych konsekwencji i opłat z dalszej prenumeraty .


Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny numer czasopisma „Strefa Logopedy”.


Warunki współpracy


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Niezależnie od podjętej decyzji numer zapoznawczy należy do Ciebie! Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów magazynu– cena jednego numeru wynosi 56 zł netto, koszty pakowania i wysyłki pokrywa Wydawnictwo. Łączna wartość zamówienia wynosi 336 zł netto (362,88 zł brutto).


Prezent dla Stałych Czytelników:

Ebook logopedyczny – „Organizacja pracy Logopedy w przedszkolu i szkole”


Rezygnacja z prenumeraty

W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta, a kolejna faktura nie będzie już wystawiona i nie otrzymasz żadnych przesyłek.


Zapraszamy do lektury!