TAK, proszę mi przysłać do zapoznania się 1 egzemplarz publikacji "Zeszyty ubezpieczeń społecznych” na próbę, skierowanego do księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac.

Do r. wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszej publikacji.

Jeżeli będę chciała dostawać jego kolejne numery - nic nie muszę robić. Co około 3-4 tygodnie będę otrzymywać kolejne fachowe informacje na temat zmian w ubezpieczeniach społecznych. Na decyzję mam 14 dni od otrzymania numeru zapoznawczego na próbę.

Każdy kolejny numer otrzymam za jedyne 39,90 zł netto (41,90 zł brutto), koszty pakowania i wysyłki siedmiu numerów to 69,30 zł netto (72,77 zł brutto). Płatność dokonywana obejmuje 7 kolejnych wydań publikacji, 2 numery specjalne oraz koszt wysyłki. Faktura będzie wystawiana co 7 wydań zwykłych publikacji. Publikacja zostanie wysłana pocztą.

Wiem, że zamawiając publikację „Zeszyty ubezpieczeń społecznych”, nie muszę decydować się na jego prenumeratę. Pierwszy numer otrzymam na próbę. Jeżeli nie zechcę otrzymać kolejnego, płatnego numeru, wystarczy, że poinformuję o rezygnacji wydawnictwo telefonicznie, faksem lub e-mailem. Niezależnie od decyzji, jaką podejmę, numer zapoznawczy jest dla mnie. Jeśli w trakcie prenumeraty zdecyduję, że publikacja „Zeszyty ubezpieczeń społecznych” nie spełnia moich oczekiwań, mogę zrezygnować. Po prostu powiadomię wydawnictwo, że nie chcę otrzymywać dalszych, płatnych numerów. Z kolejnego okresu prenumeraty mogę zrezygnować zawsze przed jego rozpoczęciem.

Wiem, że jeśli zdecyduję się na prenumeratę publikacji, już jako Czytelnik uzyskam:

  • z każdym numerem dodatek specjalny poświęcony jednemu wybranemu tematowi
  • serwis e-mailowy „Przegląd ZUS i Płace” – trzy razy w tygodniu email o nowościach z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • możliwość zadania pytania ekspertowi z zakresu ubezpieczeń społecznych

Dodatkowo z pierwszym płatnym numerem prenumeraty otrzymasz dodatki:

książkę „Czas pracy 2018. Przepisy z praktycznym komentarzem” oraz kalendarz kadrowo-płacowy 2018 na biurko.