Bądź na bieżąco ze zmianami w przepisach podatkowych, rachunkowych i ZUS – poznaj ich skutki! Nasi eksperci wyjaśniają, jak stosować zmienione przepisy w praktyce

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Kliknij, aby go otrzymać »

Nad aspektami prawnymi czuwają doświadczeni eksperci:

• Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi

• KPMG

• Martini i Wspólnicy Sp. z o.o.

• Taxpoint

• Grant Thornton

• Grupa ECA

• TPA Horwath

• DALC i OCHOCKI - Doradcy Sp. z o.o.

testowych egzemplarzy

do wysłania jeszcze tylko

Ta oferta jest ważna tylko do końca miesiąca

Szanowny Czytelniku!

Przepisy – szczególnie podatkowe – zmieniają się niemal każdego dnia. Codziennie przeglądamy strony internetowe w poszukiwaniu projektów zmian, dzienników ustaw, czy komentarzy. Często nie zdajemy sobie sprawy, jakie skutki w praktyce może mieć wykreślenie jednego wyrazu, czy dodanie dwóch. Zmienione przepisy niejednokrotnie „dają o sobie znać” dopiero po kilku miesiącach obowiązywania. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwcześniej poznać nie tyle same zmiany, ale ich SKUTKI W PRAKTYCE.

Dlatego jeszcze dziś chciałabym wysłać do Ciebie BEZPŁATNY egzemplarz publikacji „Aktualności Księgowe”. Przeczytaj na spokojnie przy kawie :) i przekonaj się jak bardzo okaże się ona przydatna.

Poznaj skutki najnowszych zmian w przepisach »
 • Nowe zasady stosowania podzielonej płatności po 1 listopada 2019 r.
 • Zasady obowiązujące po nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług w zakresie podzielonej płatności oraz ich praktyczne konsekwencje.
 • Konkretne wskazówki, jak stosować nowe przepisy w praktyce.Skutki w praktyce
 • Pewność prawidłowości swoich rozliczeń w przypadku kontroli fiskusa.
Tak, chcę otrzymać BEZPŁATNY egzemplarz »

Tomasz Krywan

Doradca podatkowy

tkrywan@wip.pl

Indywidualnych porad dla Czytelników udzielają:

Jakub Rychlik

Doradca podatkowy

Mirosław Siwiński

Doradca podatkowy

Samir Kayyali

Doradca podatkowy

Grzegorz Magdziarz

Biegły rewident

dr Katarzyna Trzpioła

Wydział Zarządzania UW

Michał Culepa

Prawnik

Krzysztof Klimek

Ekspert podatkowy

Maciej Soprych

Dyrektor finansowy

Izabela Nowacka

Specjalista ds. wynagrodzeń

i ZUS

Księgowa też ma prawo wypić w spokoju poranną kawę

Dlaczego przesyłamy egzemplarz bezpłatnie?

Musisz samodzielnie się przekonać, że „Aktualności księgowe” to publikacja jakiej nie znajdziesz na rynku. Oczywiście, w wielu miejscach znajdziesz informacje o zmianach w przepisach, ale tu nie chodzi o zmiany, tylko o ich wpływ na Twoją pracę. Sama informacja o zmianie nic Ci nie da – musisz znać jej konsekwencje w praktyce.


Nie masz przecież czasu na czytanie długich artykułów i opracowań! Doskonale wiesz, że musisz terminowo wywiązać się ze swoich obowiązków, więc potrzebujesz szybkiej pomocy, fachowej porady.

 • Unikalna forma – problem i rozwiązanie
 • Minimum słów, maksimum treści – na 12 stronach publikacji otrzymasz tyle informacji co na kilkudziesięciu stronach magazynu. Płacisz tylko za konkretne wskazówki i rozwiązania, przecież to jest Ci potrzebne.
 • Praktyka i przykłady – same informacje nie wystarczą. Praktyczne przykłady ułatwią Ci zrozumienie zagadnienia. Przekonaj się, jak z problemami radzą sobie inni i zwróć uwagę na praktyczne wskazówki.
 • Eksperci-praktycy – to ważne, kto dla Ciebie pisze. Liczy się nie tylko wiedza, ale i doświadczenie. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Zapoznaj się z naszą publikacją i zobacz jak szybko dotrzesz do wszystkich potrzebnych informacji:

Krótko, treściwie, na temat, fachowo, szybko. Pozwól sobie na odrobinę komfortu!

Tak, chcę otrzymać BEZPŁATNY egzemplarz »

„Aktualności księgowe” to nie tylko czasopismo

– to także pakiet dodatkowych usług:

Indywidualna pomoc eksperta - Czytelnicy mogą zwracać się z własnymi problemami do naszych ekspertów; w publikacji znajdują się nazwiska ekspertów wraz z adresami e-mail.

Telefoniczne pogotowie księgowe - raz w tygodniu możesz skorzystać z telefonicznego pogotowia księgowego.

Alert księgowego - w każdy poniedziałek krótkie informacje o zmianach prawnych z zakresu podatków i rachunkowości prosto na skrzynkę e-mailową.

Archiwum numerów na stronie

www.aktualnosciksiegowe.wip.pl

Jakie są warunki otrzymania testowego egzemplarza?

WARUNEK NR 1

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie 1 egzemplarz testowy czasopisma.


Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz biuletynu »

Dziękujemy za poświęcony czas

Marta Grabowska-Peda
prawnik, wydawca publikacji „Aktualności księgowe”

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

 • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
 • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
 • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
 • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 29,93 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 298,84 zł netto (322,75 zł brutto).


Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy wartościowe publikacje książkowe.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).