5 fotograficznych trików, które zachęcą do kupna lub wynajmu Twojego mieszkania!

Przykładowe zdjęcia, porady i wskazówki techniczne

Czy myślisz o wynajmie lub sprzedaży mieszkania, ale nie masz pomysłu, jak korzystnie je sfotografować? Chcesz przyciągnąć uwagę klienta, jednocześnie ukrywając niedostatki wizualne? A może zastanawiasz się, jak zrobić doskonałe zdjęcia zwykłym aparatem, nie wyrzucając gotówki na lustrzankę?

Pamiętaj, że ludzie kupują wzrokiem!


Naucz się jak nie schodzić z ceny i robić fotografie, które mogą podnieść wartość mieszkania nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Jeśli myślisz o kupnie lub przygotowaniu mieszkania pod wynajem, to koniecznie przeczytaj ten DARMOWY poradnik. Znajdziesz w nim:

  • Listę 5 fotograficznych trików, dzięki którym wyróżnisz się na tle 10 000 innych zdjęć,
  • Darmową poradę profesjonalnego fotografa, co zrobić żeby klient po zobaczeniu jednego zdjęcia otworzył Twoją ofertę a nie konkurencji,
  • Zestaw zaleceń dot. doboru światła oraz perspektywy, które sprawią, że Twoje mieszkanie będzie wyglądało na bogatsze, przestrzenne i bardziej luksusowe,
  • Informacje o tym, na co zwracają uwagę klienci, chociaż sami nie są tego świadomi,
  • Wskazówki, które pomogą Ci robić zdjęcia wnętrza i okolicy lokalu, ukrywając niedostatki. Nie okłamuj odbiorcy, ale pozwól mu zakochać się w Twoim mieszkaniu.

Nie czekaj i już teraz pobierz zbiór 5 fotograficznych trików, które pomogą Ci zachęcić klienta do kupna lub wynajmu Twojego mieszkania!

Wpisz swój adres e-mail i pobierz darmowy ebook!

Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa,

tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.