UWAGA! Nowe możliwości
dla Twoich klientów!

Odbierz darmowy numer »

Dostęp do Internetowej Bazy Wiedzy

– BEZPŁATNIE

Twój klient ma możliwość jednorazowego rozliczania straty do wysokości 5.000.000 zł. Dodatkowo w ramach tarczy antykryzysowej firmy, których przychody znacznie spadły, mogą po spełnieniu określonych warunków dokonać odliczenia straty poniesionej w 2020 r. od dochodu uzyskanego w 2019 r. Poinformuj o tym klientów!

W najnowszym numerze:

 • Uwaga! Ważne zmiany podatkowe czekają klientów w 2021 roku
 • Środki trwałe w budowie. Kluczowy jest prawidłowy opis kosztów przez klienta
 • Preferencyjne rozliczenie straty za rok 2020. Przedstaw klientowi dostępne możliwości
 • Uprawnienia klienta związane z rodzicielstwem. Zasiłek macierzyński
 • Wejście w życie nowego JPK VAT to dobry moment na weryfikację zasad współpracy z klientami
 • Tarcza turystyczna. O jaką pomoc możesz wystąpić w imieniu klienta

Prawo w biurze rachunkowym

Skorzystaj z wsparcia radców prawnych i doradców podatkowych, którzy pomogą Ci rozwiązać problemy z zakresu: • ochrony danych osobowych,
 • zatrudniania pracowników,
 • zawierania umów z kontrahentami i współpracownikami.

Dowiedz się przed jakimi zmianami warto ostrzec klientów!


Przygotowaliśmy dla Ciebie analizy i prognozy dotyczące interpretacji prawnych rozliczania nowych inwestycji.Doradztwo i zarządzanie

Chcesz wiedzieć jak utrzymać „trudnych” klientów? Jak poradzić sobie z ludzką nieuczciwością i jak hołdować zasadzie, że jeden zadowolony klient to najlepsza reklama Twojej firmy? Sprawdź co zrobić żeby zwiększyć zyski biura rachunkowego nawet o 87,1%!


Dowiedz się, czego oczekują Twoi klienci i jak wypracować przewagę konkurencyjną, która przyspieszy rozwój Twojej działalności.


Zadaj pytania naszym ekspertom i skonsultuj trudne decyzje lub wątpliwości.


UWAGA: Pobierz 13 najważniejszych wzorów dokumentów dla biur rachunkowych ZUS i KADRY na 2020 rok.

Skorzystaj z porad najlepszych specjalistów w dziedzinie rachunkowości

i podatków, które sprawią, że klienci będą zabiegali o Twoje usługi!

Dzięki sprawdzonym metodom zawartym w publikacji „Biuro rachunkowe w praktyce” pomożemy Ci:

Zmiany w przepisach

Przygotować Twoich klientów i pracowników biura rachunkowego na zmiany w przepisach, które zaczynają obowiązywać już w pierwszym kwartale 2020 roku,

Rozwiązać problemy prawne dotyczące różnych dziedzin prawa, m.in. ochrony danych osobowych, zatrudniania pracowników i zawierania umów cywilnoprawnych,

Problemy prawne

Doradzać klientom w oparciu o przygotowane przez nas analizy – nie musisz robić wszystkiego sam, pomożemy Ci krok po kroku!

Doradzać klientom

Prowadzić biuro, zoptymalizować koszty i utrzymać „trudnych” klientów – przenieś promocję w obszar online i zwiększ generowane zyski nawet o 87,1%

Zyski większe o 87,1%

Co zrobić, żeby otrzymać DARMOWY numer miesięcznika

„Biuro Rachunkowe w praktyce” wraz z wzorami dokumentów?

1. Wypełnij formularz na dole strony i zamów testowy numer publikacji


2. Przez 14 dni – od momentu otrzymania publikacji – testujesz produkt w jego pełnej wersji. Korzystasz z porad ekspertów, merytorycznych artykułów i nie musisz niczego odsyłać. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka.


3. Zbliża się koniec okresu testowego. To jest czas na Twoją decyzję. Jeśli:


a. Jesteś zadowolony i chcesz korzystać z dalszej płatnej prenumeraty, nie musisz nic robić, automatycznie przedłużymy Twój abonament. Oznacza to, że przy wysyłce kolejnego numeru otrzymasz fakturę do opłacenia.


b. Z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – wyślij e-mail nana adres cok@wip.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym. Anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz kolejnej faktury! Bez zbędnych pytań i niepotrzebnego tłumaczenia.


4. Decydując się na kolejne numery korzystasz z promocji specjalnej – aż 20% RABATU!


5. Za kolejne 6 numerów publikacji „Biuro rachunkowe w praktyce”, 2 wydania specjalne zapłacisz jedynie 319,36 zł netto (344,91 zł brutto) plus jednorazowe koszty pakowania i wysyłki 59,40 zł netto (64,15 zł brutto). To raptem 39,92 zł netto za miesiąc specjalistycznej wiedzy, którą dostaniesz bezpośrednio pod wskazany adres! Dodatkowo, otrzymasz od nas w prezencie 2 wartościowe książki.


To nie wszystko! Możesz bez ograniczeń korzystać z konsultacji e-mailowych z naszymi ekspertami już na etapie testu.


Otrzymaj darmowy numer »

Gwarancja satysfakcji

Pamiętaj, pierwsze materiały, które dostaniesz możesz zachować dla siebie

niezależnie od finalnej decyzji, czy chcesz prenumerować publikację dalej, czy nie.


Nie płacisz za przesyłkę, my pokrywamy wszystkie koszty!

Prenumerata

"Biuro rachunkowe

w praktyce"

399,20 zł 319,36 zł netto

Liczba pozostałych egzemplarzy objętych promocją: 44

"wreszcie mam czas na poranną kawę"

Prowadzę biuro rachunkowe od wielu lat i od kiedy pamiętam zawsze jestem „w biegu”. Od samego rana dzwonią klienci, przyjeżdża kurier z dokumentami, skrzynka jest pełna maili. Nie narzekam na brak klientów, jednak mam świadomość, że oni oczekują ode mnie coraz więcej, a ja miałem dla nich coraz mniej czasu. Stawiam w pracy na rzetelność, ale coraz częściej musiałem im odmawiać odpowiedzi na pytania, które wykraczały poza zakres moich podstawowych obowiązków – zwyczajnie nie miałem i nadal nie mam czasu na czytanie przepisów.Coś się jednak zmieniło i to na plus! Poranek zaczynam od filiżanki kawy i śniadania, lektury Biura Rachunkowego w praktyce, bądź elettera, który następnie przesyłam moim klientom. Wiem wszystko o zmianach w prawie, nie tylko tych podatkowych, ale wszystkich, które wpływają na moją pracę. Nie obawiam się pytań klientów o BDO, RODO czy kwestie kadrowe, które niekoniecznie są moją mocną stroną. Jeśli nie znam odpowiedzi, mam stałą pomoc ekspertów. A pani Kasia z redakcji zawsze podsyła mi dodatkowe materiały, jeśli czegoś nie mogę znaleźć. To zupełnie inny komfort pracy!Daniel Stefański

Malbork

"moi klienci są zachwyceni"

Jeszcze nie tak dawno pracowałam w dużej firmie jako księgowa. Myślałam że praca „na swoim” będzie dla mnie wybawieniem, ale przytłoczył mnie natłok obowiązków i wieczne niezadowolenie klientów. Ja naprawdę nie jestem prawnikiem, ale klienci oczekują od mnie porad dotyczących prowadzenia firmy. Mogę oczywiście odmówić, ale dopiero rozwijam moją działalność. Każdy klient jest dla mnie ważny.


Od kilku miesięcy prenumeruję „Biuro rachunkowe w praktyce” i doradztwo dla klienta przestało być dla mnie problemem. Jeśli czegoś nie wiem, pytam eksperta i szybko otrzymuję odpowiedź. Mogę artykuł na wybrany temat, wzory dokumentów czy zwyczajnie coś skonsultować. Magazyn papierowy to moja ulubiona lektura w tramwaju – zawsze znajdę coś oryginalnego, czym podzielę się z moimi klientami. Są zachwyceni gdy sama zwracam im uwagę jak mogą zoptymalizować koszty, czy też na co powinni uważać podpisując umowę z kontrahentem. Wiem, że nie muszę wiedzieć wszystkiego, ale chcę. Czuję, że wreszcie moja praca ma sens.


Anna Jabłońska

Nowy Targ


Zyskaj cenne gratisy! Korzystaj ze wsparcia ekspertów i Internetowej Bazy Wiedzy

Aż 20% RABATU na prenumeratę!


Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

 • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
 • serwis e-mailowy – 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu rachunkowości oraz podatków;
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
 • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
 • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres.

W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru w ofercie specjalnej wynosi 39,92 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 378,76 zł netto (409,06 zł brutto).


Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy wartościowe publikacje książkowe.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).

Pytania i odpowiedzi do prenumeraty

Na czym polega 14-dniowy okres próbny?

Przed upływem 14 dni od otrzymania przesyłki zdecyduj, czy chcesz skorzystać z kolejnych wydań prenumeraty. Jeżeli tak, to nie musisz nic robić, ponieważ automatycznie przedłużymy Twój abonament na kolejne 6 numerów zwykłych i 2 specjalne.

Czy wysyłka jest darmowa

Tak, wysyłka jest darmowa. Nie ponosisz także żadnych kosztów jej dostarczenia.

Co będzie zawierać testowa przesyłka?

W ramach darmowej przesyłki otrzymasz numer testowy czasopisma „Biuro rachunkowe w praktyce” oraz książkę.

Czy muszę płacić za pierwszy numer?

Nie, pierwszy numer wraz z książką otrzymasz całkowicie za darmo.

W jakim czasie otrzymam przesyłkę?

Przesyłkę otrzymasz w ciągu kilku dni od momentu złożenia zamówienia.

Czy muszę zwrócić pierwszy numer?

Nie, pierwszy numer oraz książkę zachowasz dla siebie. Nie musisz niczego zwracać.

Jak mogę się z wami skontaktować

Wszelkie zapytania do nas możesz kierować na adres mailowy cok@wip.pl. Jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu 22 518 27 22.