Pokonaj 7 najczęstszych problemów, które komplikują Twoje życie!

Znajdź zdrowy balans pomiędzy pracą a domem, zyskaj motywację do rozwoju i pozbądź się życiowych ograniczeń.

Otrzymaj darmowy numer »

Drogi Czytelniku,

Pierwszy numer za darmo

34% promocji na kolejne numery

Darmowa wysyłka

Nazywam się Beata Rossbach i od ponad 12 lat pomagam moim pacjentom walczyć z niedoczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto czy zaawansowaną nadwagą.

Wyniszczony organizm, spowolnienie pracy serca, podwyższone ryzyko zawału czy problemy z oddychaniem, to tylko niektóre z objawów, z którymi zgłaszają się do mnie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przez wiele lat zbierałam wiedzę dotyczącą naturoterapii i ziołolecznictwa, którą chcę się z Tobą podzielić. Dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalny magazyn "Zdrowie prosto z natury".

Nazywam się Kamila Jędrzejczyk, jestem ekspertem zajmującym się rozwojem osobistym i od ponad 11 lat pomagam moim podopiecznym znaleźć balans między pracą a życiem prywatnym.

Prowadziłam kursy, na których uczyłam, jak walczyć ze stresem, jak organizować przestrzeń życiową i domową i zwiększać kompetencje interpersonalne oraz zawodowe.


Przez wiele lat zbierałam wiedzę, dotyczącą równowagi psychofizycznej, którą chcę się z Tobą podzielić. Dlatego przygotowałam specjalny magazyn "Jak uprościć i ulepszyć swoje życie", dzięki któremu zaczniesz efektywnej korzystać z czasu i znajdziesz więcej niż chwilę na hobby lub rozwój swoich pasji.

Pokonaj 7 najczęstszych przyczyn złego nastawienia i braku czasu na codzienne zadania oraz zachowaj równowagę pomiędzy pracą a domem!

Dzięki metodom zawartym w publikacji "Jak uprościć i ulepszyć swoje życie" możesz:

zobacz jak wybrać swoje prawdziwe cele życiowe, zbudować silne poczucie własnej wartości i pozbyć się życiowych ograniczeń

Uprościć i uporządkować życie

rozwiniesz swoje umiejętności (wybierzesz i zrealizujesz kursy i szkolenia) lub zupełnie zmienisz swój zawód, nauczysz się walczyć o swoje w domu i w pracy, a także stawiać na samorealizację,

Postawić na rozwój osobisty

w końcu zadbasz o prawdziwy odpoczynek, poprawisz stan zdrowia i wrócisz do realizacji swoich pasji lub po prostu znajdziesz czas, który spędzisz na relaksie w domu.

Znaleźć czas na rzeczy, które bezustannie odkładasz

poznasz 10 niezawodnych metod oraz wiele przydatnych trików na sprawne robienie porządków , zagospodarowanie pomieszczeń w domu i dobranie wyposażenia.

Zorganizować przestrzeń domową

 • Unikniesz niepotrzebnego stresu i zachowasz zdrowy balans pomiędzy pracą a życiem osobistym

Jakie dokładnie efekty osiągniesz korzystając z porad zawartych w publikacji “Jak uprościć i ulepszyć swoje życie”?

 • Rozwiniesz umiejętności i kompetencje, które pomogą Ci osiągnąć awans zawodowy
 • Otrzymasz gotowy plan na oszczędzanie nawet 20% pensji miesięcznie – zorganizuj swój budżet domowy na nowo!

Przenosisz problemy zawodowe do domu? Ciężko Ci w pełni odpocząć, bo myśli cały czas wędrują ku pracy? Zadbaj o równowagę psychofizyczną. Nauczymy Cię, jak odcinać się od stresujących i nieprzyjemnych sytuacji. Zacznij w pełni korzystać ze swojego czasu wolnego. Nie zaniedbuj swoich potrzeb. Krok po kroku podpowiemy Ci, jak zmienić niepowodzenia czy napiętą atmosferę w sukces. Dostaniesz gotowy plan, bogaty w metody porządkowania dnia, organizacji czasu i techniki relaksacyjne. Dzięki temu Twoja głowa odpocznie, a Ty przestaniesz przejmować się najdrobniejszymi rzeczami.

Myślisz o zmianie pracy lub awansie? Chcesz zarabiać więcej, ale masz poczucie, że jeszcze czegoś Ci brakuje? Pokażemy Ci, jak skutecznie wybrać kurs czy szkolenie, które rozwiną Twoje umiejętności interpersonalne, negocjacyjne czy organizacyjne. Poczuj większą pewność siebie, zyskaj nową energię i nastaw się na osiągnięcie sukcesu. Wybierz rozwiązania, które zwiększą Twoją szansę na awans, którzy przyniesie ci zadowolenie!

Dowiesz się, jak policzyć swoje faktyczne przychody i wydatki, które z miesięcznych rachunków możesz obniżyć i jak możesz poszukać dodatkowego źródła finansów. Dodatkowo nauczysz się, jak zabezpieczyć swoje zdrowie i swoją przyszłość, wybierając ubezpieczenie, które posłuży Tobie i Twoim najbliższym.

Dowiesz się, jak rozwiązać dawne konflikty, odnowić kontakt z najbliższymi lub łatwo nawiązywać nowe znajomości, które wzbogacą twoje życie.

 • Naprawisz i wzbogacisz relacje z rodziną i znajomymi

Dopiero po przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz korzystać z dalszej prenumeraty. Jeżeli uznasz, że przekazane materiały nie są dla Ciebie lub z jakiegokolwiek innego powodu nie zechcesz korzystać z metod zawartych w magazynie „Jak uprościć i ulepszyć swoje życie” – wystarczy, że zrezygnujesz.


Masz na to 14 dni od otrzymania pierwszego darmowego numeru. Nie musisz niczego odsyłać i za nic płacić. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka. To Ty decydujesz, czy wiedza przez nas przekazana jest dla Ciebie przydatna i czy chcesz z niej korzystać.

Pierwszy numer “Jak uprościć i ulepszyć swoje życie” wraz z książką „Stwórz w swoim domu miejsce na (s)pokój” otrzymasz za darmo!

Otrzymaj darmowy numer »

Co zrobić, żeby otrzymać DARMOWY numer „Jak uprościć i ulepszyć swoje życie” wraz z książką “Stwórz w swoim domu miejsce na (s)pokój”?

Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Oznacza to, że możesz nabyć DARMOWY numer testowy wraz z poradnikiem, nic za to nie płacąc!


Po złożeniu zamówienia, w ciągu kilku dni otrzymasz pierwszy egzemplarz. Przed upływem 14 dni od dostarczenia numeru sam zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z zasobów prenumeraty. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne 3 numery.


UWAGA: 34% promocja na 3 kolejne numery!


Za kolejne 3 numery "Jak uprościć i ulepszyć swoje życie" wraz z segregatorem, zapłacisz 90 PLN 59,70 PLN. To raptem 19,90 zł za miesiąc specjalistycznej konsultacji, którą dostaniesz bezpośrednio do domu! Pamiętaj, pierwszy numer wysyłany jest bezpłatnie i nie wlicza się w cenę prenumeraty (3 kolejnych numerów).


Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.


Wybór należy do Ciebie

Gwarancja satysfakcji

Pamiętaj, pierwsze materiały, które dostaniesz możesz zachować dla siebie niezależnie od finalnej decyzji, czy chcesz prenumerować publikację dalej, czy nie. Nie płacisz za przesyłkę, my pokrywamy wszystkie koszty!

„Jak uprościć i ulepszyć swoje życie”

Prenumerata

90 PLN 59,70 PLN

„Nauczyłam się jak zarządzać czasem i organizować dzień”

W 2017 zrezygnowałem z pracy

Wypalenie zawodowe. Nie mogłem się odnaleźć, miałem kłopot z poukładaniem życia. Budziłem się rano, patrzyłem w sufit i nic mi się nie chciało. W wieku 56 lat zorientowałem się, że nie mam zainteresowań. Nie robiłem nic dla siebie i miałem problem ze zorganizowaniem dnia wolnego. Rezygnując z pracy chciałem to zmienić. Nie było łatwo, bo od czego zacząć? Przeczytałem kilka numerów „Jak uprościć i ulepszyć swoje życie” i… To było jak światełko w tunelu. Zacząłem stosować krok po kroku te porady. Przearanżowałem mieszkanie, rozplanowałem budżet i przewartościowałem dotychczasowe życie. Zacząłem biegać i wcale nie stresowałem się tym, że kończą mi się oszczędności. Podszedłem do tego na chłodno. Po 1,5 miesiąca znalazłem pracę. Moja głowa odpoczęła, a z kolejnych porad chętnie korzystam. Dzięki temu łatwiej mi się zorganizować i pozostać w ryzach. Jestem szczęśliwy.

Prowadzenie grafików, harmonogramów, a nawet zwyczajne pilnowanie punktualności nigdy nie było moją mocną stroną. Byłam roztrzepana, zabiegana i nie mogłam znaleźć czasu dla siebie. Frustracja narastała. Życie praca-dom, praca-dom, odbiło się na moim zdrowiu. Potrzebowałam kogoś kto mi pomoże i pokaże, że można inaczej. Dobre rady znalazłam w magazynie „Jak uprościć i ulepszyć swoje życie”. Znalazłam czas na pasję, którą jest pływanie. Okazało się, że jestem w stanie wygospodarować 2h czasu dziennie. Oczyściłam głowę z niepotrzebnych myśli. Już nie przenoszę problemów zawodowych do domu. Wiem jak się odciąć. Ten magazyn pokazał mi jak czerpać więcej przyjemności z życia i jak je sobie organizować. Polecam.

Barbara Górniak

Poznań

Sebastian Sorczyński

Olsztyn

Jak bezpiecznie i ZA DARMO zamówić pierwszy numer prenumeraty?

 1. Wypełnij formularz poniżej i kliknij „Potwierdzam zakup”.
 2. Na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem zamówienia.
 3. W ciągu kilku dni roboczych na Twój adres korespondencyjny zostanie dostarczony DARMOWY numer testowy, wraz z książką "Stwórz w swoim domu miejsce na (s)pokój".
 4. Masz 14 dni od jego otrzymania na decyzję, czy chcesz korzystać dalej z prenumeraty. Jeżeli tak, nie musisz nic więcej robić, automatycznie zostaniesz naszym prenumeratorem.
 5. Jeżeli po otrzymaniu numeru testowego stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów nie możesz jednak skorzystać teraz z prenumeraty, skontaktuj się z nami – na adres mailowy cok@wip.pl lub telefonicznie 22 518 27 22 i poinformuj nas o tym, anulujemy zamówienie prenumeraty i nie otrzymasz żadnej faktury.

  Pamiętaj o terminie 14 dni!