Starannie wyselekcjonowane informacje dla właścicieli i pracowników Kancelarii Podatkowych: doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów

 • zagadnienia prawne i podatkowe – powiązanie zagadnień prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego z prawem podatkowym, wpływ jednej dziedziny prawa na drugą;
 • kompleksowe omówienie problemów ze szczególnym uwzględnieniem orzecznictwa sądów administracyjnych, SN i Trybunału Sprawiedliwości i procedury podatkowej;
 • analiza sytuacji finansowej i prawnej przedsiębiorstwa;
 • doradztwo dla klienta (doradztwo podatkowe, finansowe, prawne, pozyskiwanie środków finansowych na rozwój firmy);
 • przetwarzanie i ochrona danych osobowych;
 • promocja i reklama, współpraca z klientami, odpowiedzialność, zarządzanie Kancelarią;
 • zatrudnianie pracowników, różne formy współpracy.

Przepis na sukces Kancelarii Podatkowej

Każda kancelaria prawna, niezależnie od tego czy jest mała czy duża, musi sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Niejednokrotnie są one mocno skomplikowane i wymagają biegłej znajomości kilku dziedzin prawa.


Przeprowadziliśmy gruntowne badania potrzeb osób zajmujących się na co dzień podatkami: doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. Wyniki tych badań prowadzą do jednego wniosku – dziedziny prawa się przenikają a prawdziwy przepis na sukces to niestety szeroka wiedza i umiejętność szybkiego znalezienia wpływu jednej na drugą. Prawo podatkowe nie istnieje w oderwaniu od prawa cywilnego czy handlowego, z kolei realizacja norm prawa cywilnego skutkuje powstaniem obowiązku podatkowego. Kolejnym utrudnieniem jest orzecznictwo…Stworzyliśmy więc fachowy poradnik, który z pewnością okaże się niezbędny w Twojej pracy zawodowej. Znajdziesz w nim wszystko, czego dotychczas Ci brakowało:

 • zagadnienia z różnych dziedzin prawa, z których wynika obowiązek podatkowy;
 • bogate orzecznictwo sądów administracyjnych, SN i Trybunału Sprawiedliwości UE;
 • doradztwo dla klienta;
 • przykłady pism proceduralnych;
 • wiele innych praktycznych informacji i przykładów.

Zadbamy również o Twoich Klientów!

W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Nasi Czytelnicy otrzymują cykliczny biuletyn elektroniczny dedykowany dla swoich klientów! Wystarczy, że prześlesz swojemu klientowi materiały, którego od nas dostaniesz, a otrzyma on zestaw praktycznych informacji. Co istotne, Twój klient otrzyma te informacje od Ciebie, czyli od swojej Kancelarii.

W podziękowaniu za zamówienie miesięcznika dostaniesz GRATIS:

Książkę „63 komentarze do wyroków i interpretacji podatkowych” o wartości 89 zł

W podziękowaniu za zamówienie miesięcznika dostaniesz GRATIS:

Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę publikacji, po opłaceniu faktury otrzymasz od nas kolejny prezent – elegancki kalendarz książkowy.

RADA PROGRAMOWA

 • Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że miesięcznik pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie – po prostu poinformuj nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty. Bez żadnych pytań, natychmiast ją anulujemy.
 • Książkę „63 komentarze do wyroków i interpretacji podatkowych” o wartości 89 zł
 • Przez cały okres prenumeraty możesz bezpłatnie korzystać z konsultacji z naszymi ekspertami, proponować własne tematy do publikacji.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.

Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty, poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany, nie musisz nas o tym informować.

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy bezpłatny egzemplarz publikacji „Kancelaria Podatkowa w praktyce”.

Otrzymuję:

Pierwszy, bezpłatny numer czasopisma „Kancelaria podatkowa w praktyce” wraz z kalendarzem na 2019 rok i mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie.

Dalsze kroki:

Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – za miesiąc otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za 6 wydań. Koszt jednego egzemplarza w prenumeracie wynosi 59,90 zł netto. Faktura obejmuje 6 wydań publikacji, jedno wydanie specjalne oraz jednorazowe koszty pakowania i wysyłki w kwocie 59,40 zł netto (62,37 zł brutto).


Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem, skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta –

tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl