Ochrona
Danych
Osobowych

Ochrona danych osobowych w każdej branży rządzi się swoimi prawami. Dowiedz się jak zarządzać danymi pracowników zgodnie z przepisami oraz czego unikać, by nie ryzykować złamania zasad.

Zobacz książki »

Wybierz co najmniej jedną książkę.

RODO pracodawcy − 55 wzorów dokumentów

W publikacji „RODO pracodawcy − 55 wzorów dokumentów” znajdziesz praktyczne rozwiązania dla administratora danych osobowych będącego pracodawcą. Przede wszystkim jednak będziesz mógł skorzystać z pakietu wzorów dokumentów przydatnych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez pracodawcę. Czytaj więcej »

59,00 zł

BRUTTO

BRUTTO

59,00 zł

Publikacja przydatna dla każdej osoby, która podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków zawodowych przetwarza dane osobowe. Zawarte w niej informacje to przewodnik postępowania w przypadku naruszenia ochrony danych. Opisane w publiakcji wskazówki poparte są przykładami oraz odpowiednimi wzorami dokumentów. Czytaj więcej »

Naruszenia ochrony danych osobowych. Przykłady, wskazówki, wzory dokumentów

BRUTTO

79,00 zł

Przetwarzanie danych osobowych w sieci rodzi wyzwania wiążące się zwłaszcza z ich bezpieczeństwem. Dane te są bowiem w większym stopniu narażone na utratę dostępności a nawet na wyciek. Nie można też zapominać o pozostałych obowiązkach każdego administratora... Czytaj więcej »

RODO w sieci – 17 pytań i odpowiedzi dotyczących ochrony danych przetwarzanych cyfrowo

Poradnik dla początkującego inspektora ochrony danych - jak należycie wykonywać swoje zadanie? Jakie wymogi spełnić?

BRUTTO

59,00 zł

Niniejsza publikacja jest przeznaczona dla osób wykonujących zawód inspektora ochrony danych – zarówno początkujących jak i zaawansowanych.... Czytaj więcej »

Twoje

zamówienie:

Wybrałeś:

Cena wybranego pakietu 12 → 1zamiast 389 złotych

Oszczędzasz x zł:

Wybierz przesyłkę*:

* Przy zamówieniu minimum 3 książek przesyłka jest darmowa.

Koszt wysyłki:

Łączna suma do zapłaty: