Bezpieczne rozliczanie samochodów służbowych w 2019 roku

TERAZ ZAMÓW BEZPŁATNIE

Jeśli chcesz bezbłędnie zaliczać wydatki związane z prowadzeniem samochodu osobowego do kosztów uzyskania przychodu, musisz przygotować się na nadchodzące zmiany już od 1 stycznia 2019 roku.


Już teraz możesz pobrać Alert o zmianach w przepisach – „Rewolucyjne zmiany dotyczące rozliczania służbowych aut”, CD z wzorami dokumentów oraz Informator Podatkowy. To wszystko otrzymasz wraz z najnowszym, bezpłatnym wydaniem publikacji „Koszty Podatkowe w praktyce”.


Poniżej szczegółowe wyjaśnienia naszego eksperta

Więcej informacji już w najnowszych wydania magazynu „Koszty podatkowe w praktyce”. Bądź z nami na bieżąco! Zamów BEZPŁATNY egzemplarz.

Tak, zamawiam bezpłatny numer „Kosztów podatkowych w praktyce” na 14 dni, do sprawdzenia. Po złożeniu zamówienia otrzymam e-book „Rewolucyjne zmiany dotyczące rozliczania służbowych aut”.

  • W ciągu kilku dni otrzymasz pocztą najnowszy numer publikacji "Koszty podatkowe w praktyce” na 14-dniowy bezpłatny test. To wydanie oraz kolejny prezent w postaci Informatora Podatkowego możesz zachować bez względu na dalsze decyzje o współpracy.
  • Jeśli pismo mnie zainteresuje, nie muszę wtedy nic robić – po upływie bezpłatnego testu otrzymuję kolejny numer wraz z fakturą za 6 numerów w cenie 49,90 zł netto (52,40 zł brutto) plus łączne koszty pakowania i wysyłki za pół roku 59,40 zł netto (62,37 zł brutto). Rezygnacja z prenumeraty jest możliwa po zakończeniu okresu rozliczeniowego.
  • Wraz z pierwszym numerem w prenumeracie otrzymam kolejny prezent: zestaw wartościowych książek.
  • Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty lub przejść na inny okres prenumeraty, skontaktuję się w ciągu 14 dni od otrzymania bezpłatnego numeru z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29 lub e-mail: cok@wip.pl. Wówczas nie otrzymam kolejnych numerów.