NOWOŚĆ

„STOMATOLOGIA W PRAKTYCE”

99 bezpłatnych egzemplarzy pierwszego numeru czasopisma „Stomatologia w praktyce“ - do rozdania

Pierwszy i jedyny na rynku magazyn, który łączy praktyczną wiedzę kliniczną z poradami prawnymi, jakich potrzebuje każdy lekarz prowadzący prywatną praktykę, własny gabinet lub większą klinikę stomatologiczną

UWAGA: OFERTA

PROMOCYJNA LIMITOWANA!

Poznaj skuteczne sposoby, dzięki którym rozwiniesz swoją praktykę stomatologiczną i zyskasz komfort pracy bez obaw o prawne aspekty prowadzenia placówki, a swój gabinet zmienisz w klinikę, której wciąż przybywa pacjentów, która wykonuje skomplikowane zabiegi i którą łatwiej jest zarządzać.


Skorzystaj bezpłatnie z praktycznej wiedzy medycznej o skutecznych metodach leczenia i porad ekspertów z renomowanych kancelarii prawnych, którzy specjalizują się w prawie medycznym.

Zapewnij sobie za darmo:

  • dostęp do wiedzy klinicznej, którą publikują tylko drogie zagraniczne magazyny stomatologiczne
  • dostęp do porad prawnych, za które - kancelarie liczą sobie nawet do 3000 zł.

Rzetelność i jakość wiedzy, którą znajdziesz w tym magazynie, gwarantuje grono ekspertów – lekarzy praktyków z dużym doświadczeniem oraz specjalistów i prawników specjalizujących się w prawie medycznym. Są to m.in.:

Konrad Michałowski – lekarz stomatolog, Klinika Stomatologiczna TRIO-DENT, Warszawa

Michał Wojtkiewicz – lekarz stomatolog, specjalista II stopnia, chirurg twarzowo-szczękowy,

Klinika Stomatologiczna TRIO-DENT, Warszawa

Anna Koźmińska - adwokat, specjalista w zakresie prawa medycznego

Aneta Naworska - radca prawny, Kancelaria Naworska Marszałek sp. k. w Toruniu Piotr Glen - administrator bezpieczeństwa informacji

Piotr Janiszewski - radca prawny, administrator bezpieczeństwa informacji, prezes zarządu Auraco sp. z o.o.

Patronat nad czasopismem objęło Stowarzyszenie Liderów Stomatologii Polskiej. Zrzesza ono lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i szerzy ideę oparcia standardów jakości na oczekiwaniach pacjentów. Znajduje uznanie wśród lekarzy dentystów z całej Polski.

Patron merytoryczny

Odbierz swój testowy egzemplarz »

Zarezerwuj sobie:

jeden bezpłatny egzemplarz magazynu

bezpłatny dostęp do serwisu elektronicznego www.stomatologiawpraktyce.pl

+

Jako stały Czytelnik magazynu, w ramach tego serwisu, korzystasz z 5 specjalnych udogodnień dla prenumeratorów:

Dostajesz alert o zmianach prawnych przesyłany na Twój adres e-mail.

Raz w tygodniu otrzymujesz też newsletter z nowościami i poradami Stomatologia w praktyce NEWS.

Możesz zadawać ekspertom pytania za pośrednictwem e-maila i uzyskiwać na nie odpowiedzi - w ramach prenumeraty.

Możesz w dowolnym momencie przeglądać wydania online magazynu i korzystać z dodatkowych materiałów: ebooków, wzorów dokumentów i aktów prawnych dostępnych na stronie www.stomatologiawpraktyce.pl

Bierzesz udział bezpłatnie w Konferencjach Dental Business Trends - organizowanych cyklicznie dla lekarzy i poświęconych zagadnieniom prawnym, zagadnieniom dokumentacji medycznej oraz tematyce związanej z zarządzaniem gabinetem stomatologicznym. Podczas tych konferencji spotykasz się z ekspertami i specjalistami z branży.

Jeśli chcesz zyskać w pracy spokój w pracy i komfort, który pozwali Ci skupić się na pacjentach, rozwoju zawodowym i budowaniu swojej praktyki, a nie śledzeniu zmian w przepisach, które mogą Cię dotyczyć, i roztrząsaniu kwestii prawnych....

Zamów ten magazyn »

A gdy przekonasz się, jak bardzo przyda Ci się w pracy, zdecyduj się na prenumeratę!

Gwarantujemy, że otrzymasz dodatkowe PREZENTY:

  • po opłaceniu pierwszej faktury dostaniesz w prezencie pakiet płytę CD: „Ochrona danych osobowych w gabinecie lekarza, lekarza dentysty, pielęgniarki i położnej” oraz książkę „Gabinet dentystyczny. Jak chronić dane osobowe pracowników, pacjentów i podwykonawców”. Cena rynkowa tego pakietu wynosi 128 zł.
  • po opłaceniu drugiej faktury otrzymasz poradnik: „Błędy medyczne - odpowiedzialność lekarza i placówki z płytą CD”. Cena tej publikacji w sklepie internetowym wynosi 89 zł.

Dostaniesz prezenty o wartości aż 217 zł!

Tylko teraz bezpłatnie: pierwszy numer magazynu Stomatologia w praktyce i dostęp do elektronicznego wydania czasopisma - na 14 dni!

Szczegóły oferty:

TAK, chcę otrzymać swój pierwszy numer czasopisma wraz z dostępem do wersji elektronicznej do testu na 14 dni bezpłatnie. Swój bezpłatny egzemplarz dostajesz na zawsze, nie musisz go odsyłać po zakończeniu testu.


Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza „Stomatologia w praktyce” poniesie wydawnictwo.


Rozumiem, że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery czasopisma, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać – zostaną przesłane w prenumeracie.


Wiem, że jeśli po otrzymaniu testowego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych – płatnych – numerów czasopisma, muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni nie otrzymamy od Ciebie informacji o rezygnacji, wówczas będziesz otrzymywać kolejne, płatne już numery z dostępem do wersji elektronicznej.

Oferta po zakończeniu bezpłatnego testu:

Twoja prenumerata obejmuje 6 numerów czasopisma + dostęp do wersji elektronicznej. Cena magazynu w prenumeracie wynosi 59,90 zł netto (62,90 zł brutto) za jeden numer. Faktura prenumeraty wraz z łącznymi kosztami pakowanie będzie wystawiana co 6 numerów oraz łączne koszty pakowania i wysyłki w wysokości 59,40 zł netto (62,37 zł brutto).


Z końcem danego okresu rozliczeniowego możesz zrezygnować z dalszej prenumeraty. Wystarczy poinformować o tym nasze Centrum Obsługi Klienta: telefonicznie (22 518 29 29), faksem (22 617 60 10) lub poprzez e-mail (cok@wip.pl). Płatność faktury 14 dni. Faktura jest automatycznie odnawiana.

  • płytę CD: „Ochrona danych osobowych w gabinecie lekarza, lekarza dentysty, pielęgniarki i położnej”
  • książkę „Gabinet dentystyczny. Jak chronić dane osobowe pracowników, pacjentów i podwykonawców”.
  • poradnik: „Błędy medyczne - odpowiedzialność lekarza i placówki z płytą CD”.

Uwaga! Pamiętaj, że po opłaceniu kolejnych faktur prenumeraty otrzymasz dodatkowe prezenty:

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 7 dni otrzymasz pocztą czasopismo „Stomatologia w praktyce”.

Rekomendacja naszych Czytelników

Przeczytałam publikację Stomatologia w praktyce. Jestem pod wraże-niem. Dobrze i rzetelnie napisane pismo dla nas stomatologów. Nowości zawsze nam się przydadzą w formie krótkich informacji.


Magdalena Kuźnik

lekarz dentysta


„Stomatologia w praktyce” jest magazynem, który polecam każdemu stomatologowi, menedżerowi w klinice stomatologicznej oraz prawnikowi, który zajmuje się obsługą gabinetów stomatologicznych. W swojej pracy często korzystam z publikacji z zakresu prawa medycznego i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż magazyn „Stomatologia w praktyce” jest pozycją nieocenioną i niezbędną w moim życiu zawodowym. Wysoko oceniam poziom merytoryczny, tego magazynu i polecam go wszystkim moim klientom- stomatologom.


Aneta Naworska

radca prawny, Kancelaria Naworska Marszałek sp. k